Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ha helikobakteriumo...

Mit tegyek ha helikobakteriumot talaltak a gyomromba es e miatt gyomorfekely kezdetem volt?

Figyelt kérdés

4 honapja dietazom!1 mind csak fottet ettem mar meguntam ( ettol fuggetlenul meg msot is dietazom) de mar verszegeny vagyok az egyhangu taplalkozas miatt...szedulok rossz a kozerzetem allandoan hanyingerem van es gyomrom is 4 hoanpja csak faj es faj...antibiotikumos kezelest kaptam 13 napig de ettol se mult el :(

megint gyomortukrozesre kuldtek mit tegyek :(( ?!

felek megint attol a vastag csotol mikor ragondolok hogy a pocimba tuszkoljak akaratlanul :( nah es ha mar gyomorfekelyem van az allando savam miatt :( ?!

segitseg :( !!!



egy elkeseredett lany


2009. ápr. 1. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj tőle, túl kell esned. Gondolj bele, hogy az egészséged fontosabb mint az a kis rossz érzés. Amúgy szerintem egy gyomorfekély idején hagyd abba a diétát, inkább csak simán táplálkozz egészségesen, egyél zsírszegény húst, sok zöldséget, rendszeresen, és a szédülés lehet hogy elmúlik. De az orvos tud erre legjobban válaszolni.
2009. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van lehetőség arra, hogy a gyomortükrözést kábításban vagy akár - ilyet is hallottam már - altatásban végezzék. Magánorvos biztos elintézi, de adott esetben SZTK-s is. Nekem egyszer volt már, "natúrban" én se vállalnám be még egyszer.
2009. ápr. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nekem is ugymond "natur"ba volt.. de bevallalom most is.. csak mostmar meg jobban felek mert tudom milyen rossz erzes..

de inkabb bevallalom csak gyogyuljak mar meg.. mert 4 honapja miota mindig rosszul vagyok semmire sem vagyok jo :(

koszi a valaszokat :)

2009. ápr. 2. 08:05
 4/7 A kérdező kommentje:

nekem is ugymond "natur"ba volt.. de bevallalom most is.. csak mostmar meg jobban felek mert tudom milyen rossz erzes..

de inkabb bevallalom csak gyogyuljak mar meg.. mert 4 honapja miota mindig rosszul vagyok semmire sem vagyok jo :(

koszi a valaszokat :)

es akiknek mar volt gyomorfekelyuk ... azokat milyen gyogyszerrel kezeltek ?!

2009. ápr. 2. 08:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Keress meg légyszíves e-mailben!

2009. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáld ki a Normafloort,nagyon jó hatással van a bélrendszerre.Nekem is mindenféle bajom volt,csináltam belőle egy kúrát és egészen jól helyrejöttem tőle!A kúra többször ismételhető!
2009. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi`mindenkinek`!!!
2009. ápr. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!