Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyakran fürdötök?

Milyen gyakran fürdötök?

Figyelt kérdés
Most vicc nélkül.
márc. 27. 09:51
A kérdező szavazást indított:
Naponta
2 hetente
Hetente
Napi 2x
Havonta
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Ez nagyon intim kérdés, és amit behúznak majd az se fedi a valóságot 100%, mert én se egyformáin fürdök, itt a jó idő most sokszor kint vagyok, hót por dzsuva vagyok, máskor meg nem. A kényelmes ember megint máshogy, egy idős megint máshogy.
márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Morzsi007 ***** válasza:
49%
Naponta 1x legalább, ha csinálok valamit kint, vagy megizzadok, akkor szintén.
márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Mivel a napi edzésemből este végzek, így általánosságban utána, napi 1x. Ha pl. hétvégén korábban jutok el edzeni, mondjuk délelőtt, akkor utána is és este is.
márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem fürdök mert nics kádunk, csak zuhany.

Reggel, este, egész testes zuhany + kaki után, meg menstruációkor popsimosás.

márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Csak másnapokon. Karácsony másnapja, húsvét másnapja.
márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Azert a hetente, 2 hetente, havonta az egy vicc. Hacsak nem furdokadban ucsorgest ertesz alatta - en azt evente talan 2x. Nem szeretem. Zuhanyozni alapban 2 naponta szoktam, hacsak nincs olyan aktivitas vagy meleg, hogy minden nap megtegyem. Meg ha szukseget erzem, megmosakszom itt meg ott. Nő vagyok es nem büdös :)

Ezt a napi tobbszorit nem ertem az embereknel. Meg az se mindegy ugye, hogy mivel. Ezek az ipari termek tusfurdok nem tesznek jot a bőrnek.

márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Naponta. Az a relaxációs időm este, lefekvés előtt.
márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Fürdeni nem szoktam. Zuhanyozni minden este, nyáron mikor nagyon meleg van, akkor reggel és este is.
márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Zuhanyozni szoktam, naponta 1x, reggel vagy este, változó, hőségben inkább 2x, de ott az egyik csak egy frissítő zuhany, hónalj + intim részek szappanozásával.
márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

9-es vagyok.


6-os: nő vagyok, ha már megmosakszom itt vagy ott, egyszerűbb és kevesebb fröcsköléssel jár beugrani a zuhany alá. De nálam mondjuk a normál zuhanyzás sem arról szól, hogy 10 percig sikálom magam negyed flakon tusfürdővel (lásd reklámok, ahol csak nyomja-nyomja a tenyerébe a tusfürdőt a flakonból). Arc-fül-nyak, hónalj, intim részek, ezeket alaposan megmosom (szappant használok egyébként + intim mosdógélből _pici_ mennyiséget); a felső testet, vállat, combokat átsimítom a szappanos kezemmel ahogy zuhanyzom le a szappanhabot, irodai munkát végzek, szóval nem nagyon van miben megkoszosodni. Nem izzadós a lábam sem, a szappanhab lemosásával pont eléggé tisztul, heti 1x szoktam külön átmosni "rendesen" (nyáron szandál esetén nyilván megmosom rendesen).


Általában heti 1x valami dörzsi kesztyűvel vagy mosdópamaccsal jól felhabosítom a szappant (vagy néha veszek valami testradírt és azzal) és kicsit alaposabban végigdörzsölöm magam mindenhol, elsősorban az elhalt hámréteg ledörzsölése miatt + ilynekor szoktam borotválkozni is utána.

márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!