Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon Aids-es vagyok? Pls help

Vajon Aids-es vagyok? Pls help

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja volt utoljára egy egyéjszakás kapcsolatom, ahol ugyan nemi közösülés nem volt, de orál igen (és nem védekeztünk). Azóta mintha a 6. érzékem figyelmeztetni akarna valamire, mindig előkerül vhogy az Aids. A múltkor volt itt a Gyk-n az Aides csajszi, aki bekamuzta, hogy Aides. Jól kiosztották (meg is érdemelte), közben gondolom mindenki elgondolkozott, hogy ha igaz lenne a szitu, akkor ő hogy vallaná be a családjának. (Ekkor kezdett el nagyon idegesíteni a dolog, lehet rögeszméssé váltam, vagy nem tom)

Amitől besokalltam, hogy pár napja fáj a torkom, de mellette nincs orrváladék, se köhögés, se semmi. Az Aids tünetei között találtam ilyet, azóta már kezdek nagyon parázni. Pls nyugtassatok meg, hogy csak szimplán dilis vagyok :S


2010. okt. 27. 19:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit megnyugodtam.

Persze, hogy védekezek, nem vagyok felelőtlen, de mint említettem, itt csak orál volt (nem engedtem neki többet, mivel nem is ismertem) és ahhoz nem használtunk gumit.

2010. okt. 27. 20:45
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha b.zi vagy remélem elkaptad a dögvészt.

Ha nem, akkor bocs... : )

2010. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Hogy írhat bárki is ilyet? Nem is ismersz, nem tudod, milyen ember vagyok, de képzeld, ugyanolyan, mint te. Vagy várj, nem, nálad emberileg mindenféleképp több, mert én sosem kívánnám senkinek sem a halálát.

Attól, hogy valaki meleg (ami egy genetikai ok) lehet ugyanolyan ember, mint bárki más.

Nem a melegfelvonulásról kéne megalkotni a képet a melegekről, mert megsúgom neked, azt minden normális meleg ellenzi. (én is felháborítónak tartom)


Na mind1, én kívánom neked, hogy jó életed legyen, és hogy ne ismerd meg azt a szenvedést, amit egy meleg ember ismer. És ha majd kiderül az egyik közeli barátodról, vagy netán családtagodról, hogy a saját neméhez vonzódik, majd akkor átértékelheted a dolgokat...

2010. okt. 28. 12:11
 14/23 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy utánaolvastál, elég tájékozatlan vagy. Így nem lehet lekapni, csak ha seb volt a szádban. Volt? Nem hiszem.

A családodat hogy akarod megfertőzni? Szexuális úton? Vagy más egyéb bizarr módon? Vérrel terjed, meg szex-szel.

2010. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Amúgy közben nem zavart, hogy nem ismered? Amíg csináltátok?
2010. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a saját nemedhez vonzódsz, még nem vagy meleg. Majd, ha az AIDS-től az egekig emelkedik a lázad, akkor leszel meleg. Addig csak b.zi vagy...
2010. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Innen visszafelé a 3.:

"...Elegendő, ha egy aprócska seb van a szádban...Az ilyen sérülések nagyon gyakoriak...Az étel, a fogkefe, vagy bármi által okozott mikroszkopikus sérülések tulajdonképpen nyílt sebnek számítanak a szájban"

...ki is a tájékozatlan?...


Következő:

Nem volt teljesen ismeretlen, pár hete ismertem meg. Amúgy meg a kérdésed elég érdekes...ha általánosságban nézzük, hogy én eddig 2 emberrel létesítettem kapcsolatot életem folyamán, nagyon sokan pedig minden este másik teljesen idegen nővel/férfival kufircolnak, nincs okom, hogy teljesen magamba fordulva, a világtól elvonultan szégyenkezzek...hisz még azt is említettem, hogy igazából semmi komoly nem volt...


Utolsó:

Ezt jól benézted, mert ez a vicc nem így van. (amit leírtál, abban semmi poénos nincs...)

Az igazi így van:

A székelynek bevallja a fia, hogy meleg.

Az öreg eltűnődik, majd megkérdi:

-Fiam, van Mercedes-ed?

-Nincs apám.

-Fiam, vannak millióid?

-Nincs apám.

-Fiam, van vidéki villád?

-Az sincs apám.

-Akkor nem meleg vagy te, hanem csak egy kis ....

2010. okt. 28. 18:07
 18/23 A kérdező kommentje:

Bocs, kimaradt a család megfertőzése.

Elég, ha megvágom magam, és valahogy bejut a vér a családtag véráramába. (pl. anyum segít bekötni, és ha van egy friss seb a kezén, akkor megeshet) Persze ennek nagyon minimális az esélye, de én akkor sem lennék képes elviselni...blah..blah, már leírtam.


Egyébként is, valszeg megviselt, hogy a héten egyedül voltam itthon esténként, és felerősödtek bennem a hülyeségek ez miatt. Most már hülyének érzem magam, hogy egyáltalán eszembe jutott...

2010. okt. 28. 18:11
 19/23 anonim ***** válasza:

szia!

annyira örülök, hogy megtaláltam a kérdésedet.

én is hasonló hipochonder vagyok, mint te:)

nekem pár napja volt egyéjszakás kalandom egy külföldi sráccal, nálunk minden volt, de a rendes aktusnál húzott gumit, orálnál meg nem ment el, max egy kicsi sperma kerülhetett a számba.

én azóta észlelek magamon tüneteket, de nem is merek utána olvasni, mert csak beparázok.

de azt olvastam, hogy orálisan kisebb az esélye.

azt nem tudod/tudjátok, hogy ha csak simán egymáshoz értek a nemi szerveink kívülről, de nem hatolt be gumi nélkül, még az előjáték során, ahol csak összeölelkeztünk meg ilyenek, attól is el lehet kapni vagy ott is kevés az esély? gumi nélkül nem hagytam, hogy betegye.

2010. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Megnyugodhatsz, pár nap után 100%, hogy nem jelentkeznek a tünetek. Egyébként pedig normális együtlétnél is 0.5-1% esély van a fertőzésre - kicsit fel van fújva, hogy az emberek odafigyeljenek rá, ami érthető is.
2010. okt. 30. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!