Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon Aids-es vagyok? Pls help

Vajon Aids-es vagyok? Pls help

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja volt utoljára egy egyéjszakás kapcsolatom, ahol ugyan nemi közösülés nem volt, de orál igen (és nem védekeztünk). Azóta mintha a 6. érzékem figyelmeztetni akarna valamire, mindig előkerül vhogy az Aids. A múltkor volt itt a Gyk-n az Aides csajszi, aki bekamuzta, hogy Aides. Jól kiosztották (meg is érdemelte), közben gondolom mindenki elgondolkozott, hogy ha igaz lenne a szitu, akkor ő hogy vallaná be a családjának. (Ekkor kezdett el nagyon idegesíteni a dolog, lehet rögeszméssé váltam, vagy nem tom)

Amitől besokalltam, hogy pár napja fáj a torkom, de mellette nincs orrváladék, se köhögés, se semmi. Az Aids tünetei között találtam ilyet, azóta már kezdek nagyon parázni. Pls nyugtassatok meg, hogy csak szimplán dilis vagyok :S


2010. okt. 27. 19:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

10-28 16:33 "tájékozatlan" vagyok


Amúgy azt tudtad, hogy ha a partner 100%-ig biztos, hogy HIV pozitív, akkor is kicsi az esély, hogy a másik elkapja, még ha szexuális aktus történik is?

Persze az esély megvan, de nem parázni kell, hanem vigyázni...

2010. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

hú kicsit megnyugodtam, én írtam neked tenapelőtt,h örülök,h megtaláltam a kérdést.

mi vigyáztunk, már amennyire lehetett, gumi nélkül nem hatolt belém, max kicsit hozzámért kívülről az előjáték során, és hát volt orális szex. de sperma nem került nagy mennyiségben a számba. remélem akkor nincs baj:)köszi,h írtatok:)

2010. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Szia! Velem is teljesen ez a helyzet, mióta egy srácot lecumiztam, totál beparáztam hogy Hiv+ lettem, próbáltam neked írni privit, de nem sikerült. Nekem is fájt a torkom ugyanígy egy pár napja, mondjuk nekem már megjött a nátha is. Ha olvasod írj lécci nekem privit, fontos lenne. Köszi.
2011. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!