Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüdőgyulladásom van de nincs...

Tüdőgyulladásom van de nincs lázam viszont a röntgenképemen van egy folt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Az orvos furcsállta,hogy nincs se mellkasi fájdalmam és nincs lázam se.Annyit mondott,hogy egy kis beszűrődés van (a foltra) és felírt nagydózisú antibiotikumot.

Mi lehet ez a folt? :(


2010. okt. 28. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! én pont így jártam 2008-ban. 2007-ben volt egy, a háziorvos által hörghurutnak ítélt betegségem, amiről kiderült 2008-ban, egy sima tüdőszűrőn, hogy valami más volt. Nagyon megijedtem én is, mivel mind a 2 tüdőfélen egy-egy öklömnyi folt volt, panaszom persze semmi.

A tüdőgyógyász csak hümmögött, megkérdezte, nem-e szilikon a mellem esetleg (!??). Mondtam, hogy nem. Erre ilyen röntgen, olyan röntgen, és kaptam valami löttyöt, ami leginkább a lándzsás útifűsziruphoz hasonlított. És attól elmúlt. (a tüdőgyógyász már vérképet akart, meg egyebeket, én meg ott álltam 26 évesen...)

Valószínűleg a tüdőgyulladás maradéka volt, amit a háziorvosom egy kicsit félrekezelt :/.


Nem volt egy éven belül valamilyen ilyen bajod? Mert sokáig látszódhat, úgy, mint nekem. Gondolj arra, hogyha az előző évi röntgened jó volt, csak nem alakul ki súlyosabb betegség egy év alatt. Szorítok neked!

2010. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam még röntgenen ez volt az első.Az orvoshoz úgy mentem,hogy két hete köhögtem elég csúnyán,tegnap elmentem,megcsinálták,megkaptam és az orvos ezeket mondta.Elég érdekesen nézett. :S
2010. okt. 28. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudofunek neveztek valaha, az utifuvet. En azt ajanlanam, hogy fogyaszd ezt a teat es mezzel edesisd, s higgyel abban, hogy ez a tea megis fog gyogyitani!
2010. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!