Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 14 évves srác vagyok alacsony...

14 évves srác vagyok alacsony 152cm, van a klacid,250mb filmtabletta, m eg a többi nagy gyógyszert sem tudom bevenni, mit lehetne csinálni, hogy betudjam venni?

Figyelt kérdés
Mármint, nagyon félek tőle, nemtudom miért, régen nem ettem szemes gyógyszert, és mindig nagyon ideges vagyok, félek. Valamit nem tudtok, hogy lehetne lenyelni, vagy hogy ne féljek vagy nemtudom?
2010. nov. 2. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

1x mamámnál a macska nem ette meg a féregtelenítő tablettát. Megfogtam mamám bele a szájába aztán zutty a nagyujjával lenyomta neki.


Ne akarj így járni :D Bekapod aztán lenyeled. Máshogy nem megy.

2010. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Megoldódott már a gyógyszerbevételi gondod? Egyáltalán miért kell gyógyszert szedned? Próbáltad már darabokra törni, mert úgy valószínű, könnyebben lenyeled. Vannak, akik nem tudják lenyelni a nagyobb tablettákat. Ezzel nem vagy egyedül.
2010. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kettétörtök sés megoldottuk.
2010. nov. 3. 07:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Klacid, gyulladás csökkentő, ilyen 260mg-s filmtabletta, megvagyok fázva légcsőhurut, meg hogy ne mennyen a tüdömre, mert akkor tüdőgyulladás lehet.. Megoldottuk:D
2010. nov. 3. 07:20
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg az a baj, hogy nagyon stresszelek, ideges vagyok.. meg olyankor minden bajom van

elkap minden, aztán anyuval kettétörtök és lement :D

Fogalmam sincs miért stresszelek, még előtte beszélek is magammal.. hogy nem kell félni meg h mitől félek stbb.. szoval nemom mitől félek, hisz 1 pici gyógyszer, ami nem megy le.

2010. nov. 3. 07:24
 6/6 anonim válasza:
kicsit elkestem a válasszal, de én is ugyanilyen vagyok,mint te, egyszerűen nagyon nehezen mennek le ezek a nagyobb tabletták,és nekem is csak a kettétörés segített :D 14/L
2012. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!