Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak iskolában lehet Diftéria-...

Csak iskolában lehet Diftéria-Tetanusz-t kapni?

Figyelt kérdés
Holnap kapjuk a sulival és szeretném megkapni,de lehet máshol is úgyértem orvosnál,de ha a saját orvosom nincs bennt más "elfogad" ha egyáltalán meglehet kapni,ne írjatok "bunkó" válaszokat lécci:)
2010. nov. 9. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet más dokinál, persze (oltási könyv nálad legyen), de miért nem egyszerűbb holnap megkapni??
2010. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát már megkaptam egy kicsit fájt meg most derült ki hogy én allergiás lettem rá és kicsinek meg amikor megkaptam nem voltam az.Most nagyon rosszul voltam foltok jöttek ki....nem részletezem azóta már jobban vagyok semmim nem fáj szerencsére:) azért köszi
2010. nov. 18. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!