Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a gyerekem az iskolában a...

Ha a gyerekem az iskolában a lefolyó vizéből iszik ki a vétkes?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit értessz az alatt, hogy a "lefolyó vizéből"?

Mekkora a gyerek?

Azért egy iskolás már tudhatja, hogy miből ihat és miből nem. Az iskolában már nem foghatják végig a gyerek kezét.

2009. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon szomorú, hogy iskoláskorú gyerek nem tudja honnan igyon vizet. Egyértelmű nekem, hogy a szülő hibája, amiért nem tanította meg a gyereknek. Bocsi.
2009. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem is a szülő hibája. Azért képzeljük el azt a tanítót, aki még ha elsős is a gyerek, nyomon követi kb 30 lurkó minden egyes wc használatát. És egyébként is, nekem eszembe nem jutott volna. Egyértelműen a szülő a hibás, miért nem tanította meg neki? A tanár sem tud osztódni.
2009. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók

Köszönöm szépen az együtt érző mondatokat. A mosdó a folyosón van. Mivel évekkel ezelőtt egy télen szétfagyott, a lefolyóját egyszerűen kivezették az udvarra. Amikor valaki használja, a szennyvíz a gyerekek közelében csordogál, így szabadon lehet benne kezet mosni, amit a gyerekek meg is tesznek. Én is tanár vagyok, de napközis nevelőként is dolgozva tudom mennyire lehet szem elől téveszteni a gyerekeket. Ráadásul a gyerek tanítóját hepatitisszel kezelik. Még mindig áll a véleményetek?

2009. szept. 18. 10:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg első osztályos gyerekekről van szó
2009. szept. 18. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit szólt mindehhez az ÁNTSZ, amikor megkerested? Vagy még nem kerested meg?! Azt meg kötve hiszem, hogy hepatitisszel pedagógus lehet valaki, meg még közhírré is teszi.
2009. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen áll a véleményem.

Ha tudok egy ilyen kivezetett lefolyóról, akkor azután, hogy jelentem, elmondom a gyerekemnek, hogy abból nem ihat, mert koszos. És az elsős gyerekem, akkor nem is iszik belőle.

Már 3 évesen se inna ha elmagyarázom neki, sőt a társait is visszatartaná, hogy "fúj, koszos, büdös, nem szabad".

2009. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.
2009. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
hogy ki a vétkes? egyértelműen a lefolyó. azonnal le is csuknám:)
2009. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam a lefolyóról, csak miután a gyerek kapcsolatba került vel
2009. szept. 20. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!