Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Galandféregre fokhagyma!?

Galandféregre fokhagyma!?

Figyelt kérdés

Kutyám (aki bent lakik a házban és velem alszik) valószínűleg galandféreggel fertőződött (egyébként minden évben van rendesen oltva, és féreg hajtva). Mivel jövőhéten tudok csak venni neki féreghajtót az lenne a kérdésem, hogyha esetleg én is összeszedtem, kiírtható-e fokhagymával? Sosem volt még ilyen problémám, pedig gyerekkorom óta volt kutyám. Kicsit meg vagyok ijedve... :S

Köszi a választ.


23/N


2010. dec. 12. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

ártani biztos nem árt.

azért a tuti módszer a féreghajtó lesz, szerintem.

2010. dec. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fokhagyma féreghajtó hatással is bír, tehát nyugodtan egyed. Azon túl, hogy még ráadásul vírusölő, természetes antibiotikum is egyben.
2010. dec. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy féreghajtó, de azért sokat ne adj neki, mert nem a kutya gyomrának való. És mindenképpen adj majd neki féreghajtót!!!
2010. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem.. nem a kutyának akarom adni. :D Magamnak! :D Hogy biztos ne szedjem össze a kutyától. :D:D:D


A kutya féreghajtót fog kapni. :) Nem hiszem sikerülne megetetnem vele egy foghagymát. :D


De azért köszönöm a válaszokat! :)

2010. dec. 12. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az állatorvost
2010. dec. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja... Hát akkor félreértettem, bocsi! :D Embernek amúgy jó.
2010. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyed nyugodtan :D én amugyis mindig eszem mert immunerősítő:D
2010. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!