Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Feketét hánytam, ez normális?

Feketét hánytam, ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt hajnalban feketét hánytam, vagyis inkább sötét szürkét, nagyon keserű volt. Ez mitől lehetett? A szürke előtt kijött már belőlem minden amit aznap ettem és ittam, a víz is, szóval sem étel sem ital nem lehetett. Ja és még annyi hogy étvágyam mikor lesz megint? Tegnap egész nap csak feküdtem az ágyban, teát iszogattam és lázcsillapítót szedtem + aludtam, szó szerint egy falatot nem ettem. Ma már tudtam enni egy pár falatot de azt is csak úgy hogy magamba erőltettem.


Előre is köszi a segítséget. :)


2010. dec. 12. 18:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdező se tudja megmondani, én se vagyok köteles pontosan tudni. Fekete vagy szürke. Vér vagy epe. Ennyi.
2010. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na, akkor bocsánat hogy a kérdés alatt nem írtam le hogy pontosan milyen színű is volt. Szóval: Szürke színű volt, nem fekete.
2010. dec. 12. 19:20
 13/17 anonim ***** válasza:
Epe, az erőlködéstől. Szerintem valamilyen előzménye kell legyen a dolognak. Gyomorrontás, berugás, valami olyan étel, amit nem bír az epéd ( fűszeres, zsíros). Sztem semmi bajod sem lesz, de azért azt tisztáznod kellene, hogy mit nem tanácsos enned, vagy innod. Doki megmondja....
2010. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Széntablettát nem szedtél esetleg?
2010. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem.
2010. dec. 13. 11:26
 16/17 anonim ***** válasza:
ORVOS AZONNAL!
2010. dec. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ilyenkor első az ügyelet/orvos!


Amúgy ha keserű én epére tippelnék. Viszont ha tényleg belső vérzésed van akkor nem riogatásból -dehogynem abból :)- könnyen lehet koporsó a karácsonyfa alatt...


Komolyan mikor tanuljátok meg hogy nem éri meg szórakozni, hogy majd elmegyek a dokihoz? Meg hogy nem mondasz el mindent? Wáááááá

2010. dec. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!