Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Száraz köhögésre milyen...

Detti19 kérdése:

Száraz köhögésre milyen "megoldást" tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

4 napja köhögök (végig köhögöm az egész éjszakát, és nappalt), már voltam orvosnál, kaptam egy köptetőt de semmit nem hatott.

Valakinek esetleg van valami jó ellenszere erre?

Előre is köszönöm!


2010. dec. 22. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Péntektől nekem is száraz köhögésem volt, a Dr. Theiss szirup segített, azóta már jobb és fel is szakadt a köhögésem. Kevesebbet köhögök, és már éjszaka is jobban alszom.

2010. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Karamelles hagymateát kell inni. Piríts cukrot, és arra öntsd rá, a kb 1liter vízben főtt 5-6 hagymaleveles teával. Napi 3X2 dl.-t igyál meg. Meglátod, segíteni fog.
2010. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A doktor theiss köhögés elleni szirupot már próbáltam, az sajnos nekem nem hatott.

Ezt a karamellás hagymás teát ki fogom próbálni!

2010. dec. 22. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Szeletelj fel egy hagymat, hintsd meg jol barnacukorral. Takard le egy orat, leveet fog ereszteni. ezt idd meg, olyan ize van, mint kohoges elleni gyogyszernek. Fogsz kohoges nelkul jol aludni.
2010. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyon egyszerű ötletem van erre ami már évszázadok óta bevált illetve válik.

utifű és édesgyökér amit bármilyen gyógynövényesnél fillérekért kapsz és csodákat tesz. egy egy csipet egy fél literes főzetbe, hagyod egy kicsit állni, utána leszűröd, megiszod. Max mézzel ízesítsd.

Tuti beválik

2011. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!