Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz diagnózis? Mit csináljak?

Rossz diagnózis? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos, az a szitu, hogy kedden voltam fül-orr gégésznél a torkommal mert nagyon fájt és azthittem tüszős mandula gyulladásom van (mert visszafertőződtem), de az orvos kijelentette hogy ezek nem tüszők hanem valami mandula által termelt fehér váladékok, és ezek majd maguktól elmulnak. Gyógyszert elvileg erre nemtudott írni. Azóta mai napig rettentően be vagyok rekedve, náthás vagyok és váladék jön fel a torkomból. Most este köptem és észrevettem hogy véres a köpés (eddig csak 1x volt és szerintem azért mert nagyon erőltettem a nap folyamán)


Mit csináljak? Ha nem múlik kimenjek hétfőn a háziorvoshoz? ügyeletre nem akarok menni a véres köpés miatt, legfeljebb ha még többször jelentkezik a későbbiekben


Amúgy semmi láz, vagy egyéb panaszaim nincsenek


Előre is köszönöm


2011. jan. 7. 18:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hogy tegnap reggel óta be van dugulva a bal fülem
2011. jan. 7. 18:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyél fagyit.
2011. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vér a fogínyedből is kerülhet a köpésbe
2011. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!