Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon most épp mi a diagnózis?

Vajon most épp mi a diagnózis?

Figyelt kérdés
Megyek az utcán és elkezdek ideges lenni, felmegy a pulzusom, nem nagyon kapok levegőt és ami a legrosszabb, hogy vmi olyat érzek, általában csak rövid ideig, hogy nem tudom hol vagyok és hogy meg fogok őrülni és szinte látom magam előtt, hogy értelmetlen dolgokat ordibálok és vmi kórházi ruhában flangálok az utcán és mindenki megvetően néz. Ez tipikus pánikbetegség, nem?
2011. szept. 15. 22:51
 1/3 Timi: ) ***** válasza:
igen,pánikbetegség csak kicsit már hisztérikusan.
2011. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szociális fóbiád nincs?Emberek közt hogy érzed magad?
2011. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Változó...

Mostanában alig járok emberek közé. Fősulin elég zárkózott voltam, nem éreztem jól magam, nem volt jó a közösség, meg valahogy nem éreztem odavalónak magam, nem is érdekelt ez a szak, csak ide vettek fel, ezért eleve elég negatívan álltam hozzá. De ezt leszámítva szeretek emberek közt lenni, ha érzem, hogy megértenek és elfogadnak egy adott közösségben, akkor semmi problémám nincs. Nagy tömeg sem zavar, tehát pl koncertre szívesen megyek/mennék. De a fenti dolgok miatt mostanában otthon ülős lettem :S

2011. szept. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!