Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A torkomban sokszor találok...

A torkomban sokszor találok büdös darabokat mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sokszor szedek ki a torkom oldaláról ilyen büdös kis fehér színű darabokat.

Azt mondták régen hogy az a tüszös mandulagyulladás!

de nem hiszem el akkor nekem mindig az van?!!

Mikor kiszedem kézzel ,vagy fülpálcikával akkor egy pár napig nincs ,de aztán megint visszajön!!

Mi lehet ez?

Niki


2009. febr. 3. 21:55
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Találtam egy ide illő linket:


[link]

2015. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
De neki nincs begyulladva csak belemegy a kajamaradék, ezt egyszerűen ki kell piszkalni ovatosan azt ennyi. Nem kell emiatt kivetetni hülyeségeket beszélnek itt páran. A tüszős mandulagyulladás az teljesen más, mert ott maga a mandula fehéredik be és nem a kajamaradéktól, de akkor se kell kivetetni hanem antibiotikumot adnak ra ami elmulasztja egy-ket het alatt.
2018. jún. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Hovány Péter válasza:
Ez az én történetem. Soha nem vot tüszős mandulagyulladásom de egyszer csak 34 éves koromban megduzzadtak a manduláim és hasonló tüneteim voltak. Nem fájt, csak jöttek ki a kis trutyik néha. Amióta az eszemet tudom, havonta pár alkalommal különös szívtájéki úgynevezett kettős dobbanás érzetem volt, ami egy elég zavaró tünet. Mintha megtekerné kicsit valami az ember szívét, aztán megy minden tovább. Mivel olvasok és tájékozódom, tudtam hogy a mandulának köze lehet a szívhez, ezért amikor a doki mandula kivételt ajánlott, szinte kértem, hogy mielőbb essünk túl rajta. Csak röviden. A szívtájéki furiságok megszűntek. Ennek már öt éve. KEVESEBBSZER VAGYOK BETEG! Ezt annak üzenem, aki azt hiszi majd mindig beteg lesz mandulaműtét után. A mandula kivétel nem puhányoknak való ezt aláírom. Van egy hét pokol utána, de szerintem az én életemet meghosszabbította ez a beavatkozás.
2018. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 marci-ada válasza:
30%
Buz¡gyerekek,rózsaszin nadrágban jártok talán hogy köszike,meg szióka mióka sz@rságokat szlengeltek?Legyél ember a talpadon m@jom,és tanuld meg a helyes magyar nyelvet!Puh@pöcsű buz¡k!
2020. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Aki torokgyulladás miatt ki akarja vetetni a manduláját, mert nem tud jobbat, annak írom, hogy a homeopaták remekül tudják gyógyítani a beteg mandulát és a probléma mögött meghúzódó mélyebb okokkal is elbírnak. Akinek ez nem tetszik, az menjen a kés alá! :)
2021. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!