Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő elteltével jelenkez...

Mennyi idő elteltével jelenkezik a szivizom gyuladás más gyuladás, pl mandulagyuladás el nem mulása miatt?

Figyelt kérdés
karácsonytájt elkaptam valamit megbetegettem hirtelen jött végtaggyengeség láz fejfájás .. este 39,2° fokos volt a lázam elmentünkk orvoshoz felirt egy gyuladáscsökkentőt meg valami antibiotikumot. a láz már nem volt magas max 37.5 ° de ez a gyógyszer elszedése után sem nagyon akart szünni a hőemelkedés valahogy magától elmuladozott de mivel köhögési inger sem mulott meg a hőemelkedés miatt megintt elmentem megint antibiotikum meg lázcsilapió ezt is elszedtem visszamentem a dokihoz mert reggelente a nyelés kicsit szurt azt mondta krónikus mandula gyuladásom van inekciót irt fel 5 db -ot ez elszedtem már mosttanra oromat kell fujkálni meg ritkán egy két száraz köhögés lázam nincs de a mandulám még mindig nem tökéletes érzem is mert a hangom sem a régi és reggelente a nyelés kicsit szurós de már nagyon gyengén érzem .. de félek a szövődményeitől pl szivizom gyuladás szivbelhártya gyuladás meg hasonló rossz dolgok 24 vagyok és nam akarom ezeket elkapni de a mandulámat sem akarom kivetetni ha a baktériumok elkezdenek terjedni a szervezetben akkor mennyi idő mulva?
2011. jan. 31. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Amíg szeded az antibiotikumot,addig nem fenyeget ez a veszély.Változó,hogy mennyi idő múlva alakul ki a gyulladásoknak a a szívet érintő szövődménye.De ez is elsősorban a gyenge szívű,szívbeteg embereket veszélyezteti.Vannak tünetei,nagyfokú gyengeség, kisebb terhelésre is erős szívdobogás jelentkezik, kis megerőltetéstől is azonnal kifulladsz.Ha erre gyanakszol, az orvos könnyen ki tudja deríteni, van-e a szívednek ilyen baja.

Ha nem vagy jobban,de elfogyott a gyógyszered, menj vissza az orvoshoz, biztos ír még gyógyszert.

2011. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!