Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sürgős. Micsináljak? Cérnagili...

Sürgős. Micsináljak? Cérnagilisztám van! 12/L

Figyelt kérdés

Rájöttem (google) hogy cérnagilisztám van. Egyre rosszab másznak ki belőlem és viszket. Mindig oda kell nyúlnom megvakarni (néha a kezemen marad 1-1 db. pfúúj)Orvos ugye csak hétköznap rendel (gyereko.) és hétvégét ki kéne bírnom. Utálom a hagymát nem bírom csak pörköltekben magában nem. És abból kéne állítólag sokat enni. SZval ez kizárt. Mit csináljak??

Jah és anyunak hogy mondjal el h ne kapjon infarktust ? Anyaaaaaa fehér/átlátszó valamit másznak ki a hüvelyemből,végbelemből menjünk orvoshoz ????-.-

Szval nem tom micsináljak ??


2011. márc. 11. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
anyudnak feltétlen mondd el ezzel ,ügyeletre kéne menni,sürgős lenne ,mert ez veszélyes is lehet. szerintem most azonnal közöld vele nem ciki beszeld meg vele minnél elöbb!!!!!!!
2011. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy jót akarsz :) De azért nem annyira veszélyes (szerintem). Már régebben is elkaptam :( és akkor is kaptam gyógyszert elmúlt 2 nap alatt. De most ezek szerint megint. Csak ugye most hétvége. Aztán ünnep... Nem tudom mikor jutok el a dokihoz.Anyával megbirkozók..

Jah és háziállatunk nincs. Szóval nem tudom honnan/kitől/mitől kaptam el.

A neten több helyen is azt írták hogy a gyerekek többsége elkapja.

2011. márc. 11. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ügyeletre menjetek el holnap. Kapsz rá valami féregellenes szert.
2011. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De akkor ügyelet ? Ne várjam meg a gyerekorvost ?

2011. márc. 11. 21:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Már nem is vagyok olyan ideges ( mer az előbb bebeszéltem magamnak hogy milyen ciki + anyának hogy mondom el ) de rájöttem hogy az orvosok nem fognak kinevetni meg pffújolni mer már sok ilyen esettel talákoztak. És anya is megértő lesz remélem. :)
2011. márc. 11. 21:46
 6/7 a_maestro_főnök ***** válasza:
több gyerek is elkapja ?? tesómékkal sose voltunk férgesek !!!
2011. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minnél hamarabb megoldódik ez a dolog, annál kevesebb emberre viszed át.
2011. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!