Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véres volt a székletem reggel....

Véres volt a székletem reggel. Mi lehet az oka? 25L

Figyelt kérdés
Ez még csak most először fordult elő nálam.Ilyen még előtte nem igen volt egyszersem.De ma nagyon rosszkedvűen keltem fel,nagyon elvagyok havazva.Menszeszem is megjöhet már bármelyik nap,de helyette csak a székletem véres.Ez gáz.
2011. márc. 17. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg remélhetőleg nincs baj.Nem volt túl kemény a székleted?Mert az is okozhat ilyet(ugymond szétreped a ..-od és amiatt véres).Vagy valami felsérti ami benne van aszékletedben,valami élesebb dolog.Szúró érzéssel is járhatott a székelés.H a nosmál széklet volt akkor figyeld hogy lesz e még ilyen,mert ha igen akkor irány a doki.
2011. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normál székletem volt,csak véresen.Nem volt kemény.De ma étvágym sincsen nagyon,pedig szeretek enni...Várok 1 hetet,aztán irány a doki.
2011. márc. 17. 14:55
 3/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
57%
kevesebb anal sex...
2011. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor van nagy baj, ha alvadt vér volt benne, azaz fekete, ún. szurokszékleted volt. Ebben az esetben a vér a gyomorból, bélrendszerből származik, ott vérzik valami, ekkor sürgősen menj el orvoshoz! Ha élénkpiros volt a vér, akkor nagy valószínűséggel "csak" aranyered van és nincs nagy baj.
2011. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Élénkpiros színe volt,akkor inkább aranyér lehetett.
2011. márc. 17. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy lesz egy aberált aki elsüti az análos poént....kiváncsi lennék ha ezt egy pasi írja annak miért nem lököd ezt el!Szánalmas egy alak vagy,látszik a százalékodon is.Kérdező,ennek sok oka lehet,de ha nem érzed magadat rosszul,valószínű "csak"egy arnyér.
2011. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Ha srác írta volna akkor is elhintettem volna mert lehet hogy kicsit langyos az illető ne értsetek félre én csak megjegyeztem de ezen is látszik ki az aberrált. 14/f
2011. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 28 évesen volt hasonló problémám, de az visszatérő volt. A világosabb vér sajnos nem csak aranyér lehet. Nekem vastagbél polip okozta. Szerencsére komoly baj nem lett belőle, mert kivették. Ha ismétlődik, vizsgáltasd ki mindenképp! 30F
2011. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okés...
2011. márc. 18. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!