Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 12 hetes terhesen milyen...

12 hetes terhesen milyen veszélye lehet a gombás hüvelyi fertőzésnek? Babát mennyiben veszélyezteti? Canesten krém? Lehet használni, nem lesz baja a babának tőle?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj,csak menj mielőbb dokihoz,a Canesten jó krém, de terhesen nekem a dokim nem javasolta,vannak előnyösebb kúpok,és legalább az orvos is megnéz, ne kezelgesd magad, igaznem mutattak ki káros hatást magzatra nézve canestennél, de in kább doki.Ha időben mész orvoshoz, nem hetek,hónapok múlva nem lesz baj,és a kezeléstől sem.Boldog babavárást!
2008. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.
2008. júl. 4. 19:45
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia!!Én terhesség alatt 3-szor is átestem ezen.A babát nem veszélyezteti,persze ha ki van kezelve.Én is használtam a krémet,kúpot is,nem lesz baja a babának.Nyugodtan használhatod,az segíteni fog!!!
2008. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a bíztató válaszokat, sokat segített a dokihoz való eljutásig.kaptam hüvelykrémet, minden rendben lesz.

de tényleg akkor nyugszik meg az ember ha mielőbb elmegy orvoshoz.

főleg ha a babáról van szó.

köszönöm mégegyszer.

2008. júl. 8. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg csökkenteni akarod az újbóli fertőzés kockázatát, akkor a kezelés után kenegetsd a hüvelybemenetedet Canesten krémmel. Állítólag megelőzésre jó...
2008. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!