Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő múlva veszem...

Mennyi idő múlva veszem észre, ha allergiás vagyok a nyúlszőrre? Nem könnyezek (még), nem fulladok, csak viszketek, meg hülye érzés van az orromban ha ott van mellettem.

Figyelt kérdés
vasárnap fogadtam be egy nyuszit, és (bár amúgy is folyik az orrom... nyírallergia) az arcomon a szám és az orrom körül pirosas pici viszkető kiütésszerű dudor van. régen volt tengerimalacom, azoknak 100% h allergiás voltam a szőrére, a kutyaszőrre is allergiás vagyok de a macskáéra nem. Hogy is van ez? :)
2011. ápr. 13. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg azonnal (persze az idő, mire kifejlődik a kiütés). Ha szombaton még nem volt így, most meg igen, az 100%, hogy nyúlszőrallergia.
2011. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :( szegény kis lény, sajnálom mert jó fej, hát ki tudja milyen helye lenne... azért várok még pár napot.
2011. ápr. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!