Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet az, hogy folyamato...

Mitől lehet az, hogy folyamatosan fogyok; januárban voltam kb 62 kg most van április és most 46 vagyok, voltam orvosnál rengeteg kivizsgáláson, de sehol semmi eredmény. Valakinek esetleg valami ötlete? 25. /N.

Figyelt kérdés
Voltam teljes vér, vizelet; pajzsmirigy, epe, máj vizsgálton is , teljes hasi UH-on is, de minden eredményem rendben van, voltam méhrák szűrésen is, ott is jó az eredmény...
2011. ápr. 20. 16:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Na meg általában korai stádiumban kiszúrják. De ha elhanyagollyák, nem veszik észre, akár másfél méter hosszúra is megnöhet. Ugyan is ez a világrekord.
2011. ápr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én 98 kgról lettem 70, hirtelen, alig 2 hó alatt.

Több helyen voltam, már én kértem a vizsgálatokat magamnak, mert mindenhol azt mondták, örüljek, hogy lefogytam. Csak nem így akartam.

Az eredmény: cukorbetegség (endokrinológia), rekeszsérv és nyombélfekély (gasztroenterológia), generalizált szorongás (pszichológia).

A gyógyszerek, amit kaptam, megállították, visszahízni nem tudok, de legalább már nem fogyok ész nélkül.

2011. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség?????
2011. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is a parazitózisra tippelek, rengeteg tápanyagot és vitamint elesznek az ember elől nem kell méteres gilisztára meg ilyesmire gondolni ha "nem mozog" a székletben semmi attól még sajnos lehetséges. manapság az ember életmódja, életvitele táplálkozása nagyon helytelen és sok mérget viszünk be a szervezetünkbe ami gyengiti a védekezőrendszert és erősiti az élősködök megjelenését. Baktériumok, prionok, protozooák, gombák bármi lehet...


Bélbetegség is okozhatja mert felszívódási zavarhoz vezet, nézzenek meg lisztérzékenységre cukorbetegségre és colitisre, Crohn szindrómára tehát bélbetegségekre is.

De a fogyásnak egyszerübb oka is lehet, túl sok stressz kevés kalóra, kevés vitamin, ásványi anyag tehát a hiányos táplálkozás.

2011. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Parazitákkal kapcsolatban sajnos egyáltalán nem biztos, hogy kiderül mert az orvosok 99%-ának meg sem fordul ilyesmi a fejében. Felénk legalábbis. Tisztelet a kivételnek (ha van).

Az én leleteimről, eredményeiről orditott parazitáim vannak mégsem tünt fel 6 doki egyikének sem akiknél jártam! Végül egy természetgyógyász jött rá egy biorezonanciás vizsgálat során. Végigcsináltam egy alapos béltisztitást azóta nem fogyok olyan őrült ütemben. Bár visszahízni én sem tudok sajnos pedig egy 10 kg minimum elférne rajtam. Jól is jönne. 178/57 kg vagyok az embereknek persze rögtön az anorexia ugrik be, csökött agyú korlátolt gondolkodás! Azóta is bizonygatom, hogy nem, nem vagyok anorexiás csak beteg.

2011. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat még annyit hozzátennék, nem könnyű az orvosok dolga sem, laboreredményekből kihámozni nagyon nagyon nehéz egy-egy érték elétérésének rengeteg különféle oka lehet ilyet h paraziták kimutatása konkrétan nem is néznek sehol, pláne nem hagyományos laborvizsgálatnál tudtommal csak proktológián székletvizsgálatra leadott mintából lehetne kimutatni tehát nagyon speciális.

Végigzongoráztak nálam is mindent, mire (kizárásos alapon) rájöttek h talán bélrendszerben lehet a gond. a paraziták jelenléte gyulladást kelt és ez súlyos esetekben akár bélperforációhoz és következményes hasüreggyulladáshoz is vezethet ami életveszélyes állapot.

2011. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
én voltam gasztroenterológiai kivizsgáláson is, felszívódási zavar vizsgálaton, ezeknél nem lett semmi eredmény, ilyen parazitákat még nem vizsgáltattam, most diaetológushoz megyek hétfőn.. hátha már... esküszöm ha itt sem lesz semmi, nem foglalkozom tovább vele, eltűnni csak nem fogok...
2011. máj. 5. 14:53
 18/18 anonim ***** válasza:
39%

12:13

Igen. Cukorbetegség. Miért meghökkentő ez neked?

Örökölt, I. típusú ráadásul.

2011. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!