Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pajzsmirigy alulműködés?

Pajzsmirigy alulműködés?

Figyelt kérdés
Néhány napja kiderült, hogy pajzsmirigyműködési zavarom van..állítólag alul működik. Nagyon sokára megyek vizsgálatokra. Hormon gyógyszert fogok kapni, aminek sajnos nem igazán örülök, mert gondolom nehéz beállítani az adagot, és persze tartok a mellékhatásoktól is. Van valaki, aki szed ilyen gyógyszert? Milyen tapasztalataitok vannak? Tünetek? Kezelések?
2011. okt. 24. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem pajzsmirigy túlműködésem volt kb 8 éve. Amikor diagnosztizálták, azt mondták, hogy kb egy évig kell szednem 3*1 hormon gyógyszert. Megköszöntem, gondoltam c vitaminból is sok, ki se váltottam.

Elkezdtem inni a Mária Treben Egészség Isten Patikájából könyvéből a teakeveréket, és két hónap alatt elfelejtettem, hogy valaha ilyen gondom volt.

Szerintem Te is próbálj a gyógyszer helyett először valami más megoldást választani. Ha a természetgyógyászat nem válna be, a gyógyszertári cuccokat még utána is elkezdheted.

Ha előbb gyógyszerezel, akkor lehet úgy jársz mint nővérem. Őt 5évig gyógyszerezték, majd a sugár gyógyszerrel teljesen leállították a pajzsmirigyet.

Csak okosan.

2011. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szedek pajzsmirigy alulműküödésre gyógyszert. Nincs semmi mellékhatása, szerintem felesleges aggódnod.
2011. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!