Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit jelent, ha egy férfi egy...

Mit jelent, ha egy férfi egy nőtől AIDS-szűrővizsgálatot kér?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 08:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
mármint ha úgy véli,nincs igazam.
2011. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem bízik benne, feltételezi róla, hogy esetleg vírushordozó, a pasi meg paranoiás, a nő meg hülye, ha ő nem kéri ugyanezt a pasitól. Egyébként meg dobni kéne, mert ha ennyire nem bízik meg a nőben, akkor nem értem a nő mire vár? A csodára? Sztem az ilyen pasi egy d*gást akar, gumi nélkül, felelősség nélkül (ha a nő terhes lesz, a pasi nem is fogja érteni, hogyan történhetett). Szerelmes pasi nem kér ilyet. A szerelmes pasi ismeri a választottját... Úgyhogy lapát!
2011. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Húzzon gumit, és minden probléma megoldva!
2011. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Miért kéri, mi olyan fontos ebben...stb"

Azért a HIV elég veszélyes vírus. Konkrétan beledöglesz.

Nem tudom ebben mi olyan nagy kérés. Egy vérvétel és kész.

Úgy is lehet vki fertőzött, hogy nem is tud róla. Ha vkinek volt már partnere, akivel gumi nélkül volt együtt, akkor teljesen érthető kérdés.

Szerintem hülye, aki ilyen miatt dobná a párját.

Ha vki biztos benne, hogy úgy is negatív lesz, az elmegy, nem vinnyog miatta.

2011. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, mi köze ennek a bizalomhoz. Írta itt valaki, hogy ez azt jelenti, hogy nem bízik benne. Ettől a válaszolótól kérném, fejtse már ezt ki nekem, hogy ugyan mi ezen a bizalmatlanság? Arra gondolsz, hogy megkérdezi a barátnőd, hogy beteg vagy-e, te azt mondod, nem, ő meg nem hiszi el? Aki kevésbé parázós, az úgy is össze tudja szedni, hogy nem is gondolna rá, hogy elkapta, mert egyszerűen nem jut eszébe, hogy ezzel vigyázni kéne. Plusz sokan azt se tudják, hogy az se jelent semmit, ha senkivel nem feküdnek le gumi nélkül, a gumi a betegségek ellen is kb. csak annyi védettséget ad, mint terhesség ellen, tehát 10-15% esély még mindig marad, hogy elkapsz valamit.
2011. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és nálam alap hogy megbizonyosodom a másik egészsége felöl. VIszont ezt pasiknál még nem láttam, ők tök nyugodtak még akkor is ha a fél városon végigmentek védekezés nélkül...Voltak akik nem voltak hajlandóak ennyit megtenni a kérésemre, őket őszintén sajnálom(és örülök hogy leléptek) mert maguk és mások iránt is felelőtlenek.. egy érett gondolkodású nőnek semmi keresnivalója ilyen alakok mellett.

A kételkedőknek üzenem sajnos ez nem paranoia hanem valóságos veszély! Egy pillanat műve és halálos betegséget szerezhetsz! Nem fogod észrevenni időben mert sokszor semmilyen tünete nincs férfiaknál pláne, sok nyavalya tünetmentes ez viszont nem jelenti, hogy nem fertőzheti meg a nőt..

Egy tartós komoly kapcsolatban nem lehet évekig óvszerrel védekezni, ezért én is úgy gondolom alap egy kivizsgálás a párok részéről.

Sok ember bele sem gondol, hogy nem csak a saját maga hanem a másik, sőt akár a születendő gyermekük egészségvel/életével is játszik!

2011. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egy ilyen pasi KINCS! Becsüld meg jól! Bárcsak nekem is sikerülne felelősségteljes párt találnom, de általában a szűrés szót megemlitve mindenki lelép...

Nem baj legalább komolytalanok kiszűrve...

2011. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szex elött én elmennék mindenképp egy teljes nőgyógyászati,urológia-hormon,prosztata + vérkép+ vizelet és minden egyéb teljes kivizsgálásra...még szerintem rákszürést is csináltatnék...nehogy akkor derüljön ki,hogy nem érem meg a gyermekem 1 szülinapját,amikor már menthetetlen vagyok...
2011. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Egy év kapcsolat, ebből fél év aktív szexuális élet után (gumióvszerrel), mi csináltattunk.

Paranoia ide, vagy oda, meg volt az okunk félni.

Exem beijesztett, hogy lehet, hogy AIDSes. Jó poén volt, mondhatom. Mikor elmentem szűrésre a párom is velem jött, ő is megcsináltatta, aféle együttérzésből, továbbá jobb mindenről tudni. Nabumm, túléltük.

Egészségesek vagyunk és van egy kislányuk is.

2011. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!