Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? Okozhatja a...

Mi lehet ez? Okozhatja a mandula? Félek.

Figyelt kérdés

a bal fülem alatt egyik napról a másikra jött egy dudor és mostanra nagyobb és fáj.

Kedden megyek fül-orr-gégésztre.

a háziorvosom egy nyomorék... ő mondta hogy ez nyirokcsomó, de azt mondja ezt lehet hogy a mandulám okozz. de amilyen nyomi aztmondja ki se kell vetetnem a mandulámat, pedig 2x akkora mint lennie kéne.

félek. ki tudják szedni a fülem alól a csomót? mi lesz vele?

irt a mandulámra antibiotikumot, de attól mégjobban fájt...leálltam vele

18éves lány vagyok, és a mandulám is sürün fáj.


2011. máj. 29. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a mandula sok mindent okozhat..

Nálam pl az volt: egyszerűen hiába ettem nem híztam...a testsúlyom,nemhogy nőtt volna,hanem csökkent...

Az orrmandulám is és a torokmandulám is nagy volt eléggé.Míg volt,állandóan tüszős mandulagyulladásom volt,fájt a torkom,nem volt hangom stb...ezért megműtöttek engem..Azóta,hogy kivették,alig vagyok beteg,tehát ilyen nátha-torokgyulladás elkerül...ha van,akkor is a fülemre próbálkozik rámenni,de eddig sikerült kikezelnem.

Elmész fül-orr gégészetre,ott ha belenéznek a torkodba,akkor biztosan látni fogják,hogy baj van e a manduláddal...Meleg teázz,jó sokat igyál és kitartás!

2011. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!