Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mért van gyakran herpeszem?...

Mért van gyakran herpeszem? (13éves fiú vagyok)

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:29
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Mert a herpesz egy kiirthatatlan vírus miatt alakul ki, a HPV egyik fajtája. Nem tudsz ellene tenni, csak ideiglenes megoldás a herpeszkrém. Az egyetlen megoldás az immunrendszer erősítése vitaminokkal, mozgással, egészséges életmóddal (elég alvás, stb.) - ugyanis a herpesz akkor jön ki rajtad, ha a HPV vírus gyorsabban szaporodik, mint ahogy a szervezeted védekezni tud ellene!
2011. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A herpesz kijöhet: bármilyen stressz hatására (lehet az kicsi,vagy számodra jelentéktelen); kijöhet még attól,hogy mondjuk egy jót ettél (nekem ilyen is sűrűn volt) és kijöhet még attól is,ha nem tiszta kézzel nyúlsz a szádhoz,más poharából-üvegéből iszol egy illető után,ez a kajálásra is érvényes.

Nem szabad más után inni-enni,úgy hogy nem lett elmosva rendesen.

Ha szoktál kicsit idegeskedni,akkor próbálni kell egy kicsit megnyugodni,mert hidd el a stressz nagy mértékben hozzájárul ehhez.

Legyengül immunrendszer miatt is kijöhet.

Ha mégis kijött,akkor a napfényt kerülni kell,mert az 100%-san hozzájárul ahhoz,hogy még jobban kijöjjön.

Én ajánlom a Compeed herpesztapaszt,ha éreznéd,hogy pirosodik és viszket,rakj rá egyet,egy tapasz 8 órás,addig nem szabad leszedni.!!!!

Szedjél C-vitamint vagy Lizin C-t,mert az nagyon jó.

Remélem segítettem valamit!

üdv.

Sz.

2011. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek segítettetek SOKAT ;)
2011. jún. 1. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!