Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná ezt a...

Valaki lefordítaná ezt a szöveget? Nekem nem megy. Léci gyorsan mert holnapra kellene!

Figyelt kérdés
We live very near Portobello Market. My mum and I walk to the market every week. Vicky lives near Portobello Market too. She meets us at the market. First we go to the clothes stalls. Our favourite stall stells great jeans and T-shirt. Then we go to the fruit and vegetable stall. My mum buys fresh fruit and vegetables every Saturdays. At twelve o'clock we go to the hot dog stall. We buy hot dog with German sausages. There is a juggler near this stall every week. He does new tricks every Saturday! The tourists watch him and take photos. We watch him too and ew eat our hot dogs. Then we carry our bags and we go home. I love Saturday mornings!
2010. jan. 13. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon közel lakunk a Portobello piachoz. Anyukám és én mindennap elsétálunk/elmegyünk a piacra.Először a ruhás "részlegre" megyünk. A kedvenc "részlegünk" nagyszerű farmerokat és pólókat kínál.Aztán elmegyünk a gyümölcsöshöz és a zöldségeshez.Anya minden szombaton friss gyümölcsöt és züldséget vesz. 12-kor elmegyünk a hot-dog árushoz.Veszünk hot-dog-ot német virslivel/kolbásszal. Az árus közelében van egy zsonglőr minden héten. Minden szombaton új trükkjei vannak. A turisták nézik őt és készítenek pár fotót. Mi is nézzük őt, miközben eszük a hot dog-ot. aztán hazacipeljük a táskánkat. Imádom a szombat reggeleket.
2010. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon közel lakunk a Portobello Market-hez (piachoz). Az anyukám és én minden héten elsétálunk a markethez minden héten. Vicky is közel lakik a Portobello Markethez (piachoz). A marketnál találkozik velünk. Először a ruhás standokhoz megyünk. A kedvenc standunk nagyszerű farmereket és pólókat (viszont itt inkább: Our fav. stall sells great jeans and T-shirts). Aztán a gyümölcsös és zöldséges standhoz megyünk. Anyukám minden szombaton vásárol friss gyümölcsöt és zöldséget. (Déli) 12 órakor a hot dogos standhoz megyünk. Vásárolunk hot dogot német kolbásszal. Minden héten van egy zsonglőr közel ehhez a standhoz. Minden szombaton új trükköket csinál! A turisták nézik őt és fényképeznek. Mi is nézzük őt, és esszük a hot dogjainkat Aztán fogjuk a csomagjainak és megyünk haza. Imádom a szombat reggeleket!


:)

2010. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
höhö :))))
2010. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1 vagyok. a Vikis + az utánalévő mondatot kihagytam. bocs

Viki is a piachoz közel lakik. Ő szokott találkozni velünk a piacon.

2010. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon höszönöm !!! ˙(legfőképp azt hogy volt türelmetek leírni az egész szöveget˙)És azt is hogy gyorsan válaszoltatok!!!:):):):):):):):):):):) THANH YOU!!!!!XD
2010. jan. 13. 15:00
 6/13 A kérdező kommentje:
bocsi: THANK YOU !!!!!
2010. jan. 13. 15:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsi de lenne még 1 kérdésem ,nem ide tartozik és tudom hogy nem lehetne így még 1-et kérdezni, de nincs 1 órán az új kérdésig! Szóval ti hogy kezdenétek angolul 1 levelet 1 idegen lánynak ?
2010. jan. 13. 15:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted a kezdést? Attól függ, milyen jellegű levelet írsz neki. :)
2010. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De nyugodtan kérdezhetsz többet is. :))))) Nem veszi le senki a fejed. :)
2010. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
e-mailban
2010. jan. 13. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!