Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan legyek lázas gyorsan...

Hogyan legyek lázas gyorsan még holnapra?

Figyelt kérdés
Hatásos válaszokat kérek és nem azt hogy beteg vagy. Gyorsan kell. Kérlek válaszoljatok. Kell egy kis láz.

2011. máj. 31. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%

Én most vagyok beteg. Én is alig vártam, hogy beteg legyek, mostanra "sikerült". Pont mostanra...

Pedig ma fél napon fogászat volt, tegnap rövidített órák, holnap ünnepély. Pont erről a három napról maradtam le, pedig valamelyik korábbi nehéz hétről akartam.

Ezen felül lemaradtam egy jó kis Ikea kávézózásról baráti körben.


Most reménykedem, hogy a négynaposra rendbejövök, nem maradok le újabb jó kis baráti programról.

Továbbá abban is reménykedek, hogy nem lesz szövődménye többhónapos csúnya köhögés, mint a múltkor.


Amúgy tény, szélsőséges esetekben, de kialakulhat autoimmun betegség is pl. torokgyulladásból (egy bizonyos baktérium okozta torokgyulladásból, nevét most ne kérdezd, de ha érdekel véletlen, rákereshetsz).



Na, szeretnél beteg lenni?

2012. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
15%
ragd a radiátorhoz a homlokod hatásos gondolom nem nézik meg hőmérővel hogy tényleg lázas vagy-e vagy sem :D
2014. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
35%
És,ha estre hőemelkedésem van,és nagyon fáj(csíp,mar)a torkom,akkor reggelre lázas lehetek,úgy,hogy jó melegen betakarózom ,vagy csak kiizzadnám?!
2014. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
24%
Elrágsz egy kis dohányt... Kb fél ciginyit és garantáltan 10perc alatt behánysz tőle... Egyszer próbáltam, a hányás után másnap már nem leszel rosszul, de aznapra ki leszel írva az 100%
2014. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
81%
őő, a só + kávé milyen arányban rakjak bele sót?! :D Meg mennyi ideig tart a láz ? Pl beveszem este-hajnalba akkor délelőtt még mikor elmegyek orvos, lázas leszek? S.O.S :D
2014. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%

Figyelj!

Vagy sós kávét iszol

Vagy tetteted:

1.megvakarod a homlokod,arcod

2.óvatosan a forró radiátorhoz érinted

Megmondod anyunak,hogy fázol,rosszul vagy(ehhez hűtsd le a kezeidet)

3.Ő megméri a lázad(ha szerencséd van,higanyossal)

4.Ha anyud nincs ott:a lázmérő végét a tenyeredhez ütögeted(vigyázz!!Ne túl hosszú ideig)

5.Ha anyud ott ül:mielőtt megmérné a lázad,felmelegíted a hónaljadat.

A hatás garantált:én így maradtam otthon 2 napig:)

2016. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell amúgy a langyos vízbe,vagy a kávéba beletenni a sót.

És ami a legeslegnagyobb baromság:Krétát enni.Lehet,hogy régen még olyan alapanyagokból voltak a kréták,hogy le lehetett nyelni,de mamár akár mérgezőek is lehetnek.Én azt csináltam,hogy a kezembe öntöttem megfelelő mennyiségű sót.A hatás garantált:1 hétig nem mentem suliba

2016. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!