Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 5 napja hasmenés és görcsök...

5 napja hasmenés és görcsök 2kiló fogyás és nem múlik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg vagyok 5 napja:( 4 napig volt 39 fokos lázam mellette hasmenés ami még mindig tart és nem enyhül iszonyatos fájdalmaim vannak a gyomromban lent fönt sokszor sírok és üvöltök annyira szúr. Ha elmegyek wc-re lecsillapodik de ha pisiliek akkor is csilapodik de ennek nem tudom mi köze a hasmenés miatti fájdalomhoz. voltam dokinál 2. napon megnyomkodta felületesen a hasam és annyit mondott h ropi keksz imodium kapszula sok folyadék. a diéta erös tulzás mert amint megeszek egy kekszet futok a wc-re. vizsgázni nem tudtam ez miatt és elegem van a fájdalmakból:( valaki nem tudja, hogy még meddig tarthat, vagy mit vegyek be hogy elmúljon a hasmenésem? széntabletta nem használ:(
2011. jún. 5. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre MOST! Ennyivel nem lehet elintézni a dolgot,hogy ropi, keksz..... az ügyeleten mondd el, hogy voltál már orvosnál, de nem múlik. Lehet akár epe probléma is a görcsökből ítélve, tudom milyen sz@r dolog, én is átestem már rajta. Nem vicc, komoly bajos is lehet belőle!
2011. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hivtuk tegnap az ügyeletet de mondták hogy majd elmúlik meg igyak sokat :( holnap megyek vissza dokihoz majd remélem akkor a saját dokim lesz mert az normális és figyelmes anno helyetesités volt:( honapok ota járok vizsgálatokra májamon fog.gátlotol adenoma lett voltam ctn mri-n meg uh-n de nem találtak azon semmit:( nézték a többi szervemet is
2011. jún. 5. 19:34
 3/6 anonim válasza:
Vagy ez a hasmenéses vírus nem lehet?Ami Németországból vagy honnan jön.
2011. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki hogy tuti nem mert nem találkoztam németekkel és nem voltam németországban sem. utoljára reggel volt hasmenésem azota ettem kiflit is nagyon remélem ennyi volt de hasam még iszonyatosan szúrkál és folyton :(
2011. jún. 6. 14:58
 5/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok, ok, akkor ha jobban vagy.További jó gyógyulgatást!:)Remélem rendbe jössz.
2011. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi tudom ezt a kérdést nem most tették fel de hány nap mulva múlt el a betegséged??mert most velem is ugyan ez van majd meghalok:( és mégcsak a 2.napon vagyok:/
2012. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!