Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Marslakócskák szirupról -és...

Marslakócskák szirupról -és tablettáról vélemények?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak{15 hónapos}írtak fel multivitamint,de konkrétan nem írták oda,hogy milyet adjak neki!Állítólag nagyon jó!
2011. júl. 6. 19:31
 1/7 anonim válasza:
25%

Szia,

A Marslakócska vitamin nagyon esztétikus kiszerelésű, csak éppen szintetikus. Így pl a c vitamin helyett aszkorbinsav van és így végig az összes vitaminnál. Nézz utánna a neten, hogy mi a különbség a szintetikus és a természetes vitamin között. Illetve azt is nézd meg, hogy a természetes vitaminoknál mi a különbség a bio és az organikus zöldség gyümölcsből előállított táplálékkiegészítők között. Én terhesség, szoptatás alatt is a Nutrilite terméket szedtem (organikus farmon termesztett zöldség, gyümölcs koncentrátum), majd a gyerekeknek is ezt adtam 1 éves koruktól. A nagyobbik 5 éves most, a kötelező oltásokon kívül csak a kullancs oltást adattam be nekik. És nem kapták el a H1N1-et sem, pedig az ő ovodáját emiatt bezárták, mert sok gyerek betegedett meg. Csak nátha fordul elő télen, de orvos még sosem fogta emiatt otthon a gyereket. Nem csodaszer, csak 100%-ban bio. Nutrilite gyerek vitamin rágható tabletta. Több anyukával együtt szoktuk rendelni.

2011. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!:)
2011. júl. 10. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vitaminmennyiség és típus benne van, amire a szervezetnek szüksége van. Nyugodtan szedheti.

Előző válaszadónak. C vitamin= ascorbinsav.

Ma már minden vitamintablettában szintetikus molekulák vannak, mert amennyit gyártanak, annyit a föld összes növényéből nem lehetne kivonni, másrészt szintetikusan is elő lehet állítani ma már molekulákat, tisztán, egyszerűen. A Marslakócskákat bátran fogyaszthatja. Még a Vitacolan szirupot tudnám ajánlani.(egy gyermekorvos)

2011. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem, hánytak a gyerekek fele a marslakócskák vitamintól, a másik felénél, pedig nem tapasztaltam semmit... 8 gyerkőm van, azért írtam így. Tehát, szerintem gyereke válogatja.

Ki kell próbálni, és ha szívesen elrágcsálja a gyerkőc, és nem hány tőle, és nem is lesz rossz a közérzete, akkor szerintem nyugodtan adhatod neki, mert sajnos hiába is eszünk meg egy tonna gyümölcsöt, nem elég... Vagy is, egy ismerősöm foglalkozik a Flavonmax készítményekkel, és azt mondják jó nagyon, hogy gyümölcs koncentrátumnak felel meg, csak egy kissé húzós az ára.

Üdv: Májgombóc

2011. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát...Szerintem nem lepődtök meg,kedves első és utolsó,ha leginkább egy gyermekorvos véleményére adok!:)
2011. júl. 11. 13:34
 6/7 Dottorre válasza:
100%
Úgy gondolom, már mindegy, de egyetértek a doktornő levelével, egyébként a munkahelyem ilyesmikkel foglalkozik (igaz én egy egyszerű rendszergazda vagyok), és a beszerzők nekem is ezt javasolták, szóval szerintem megbízható!
2011. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. júl. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!