Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elestem biciklivel, és lehorzs...

Elestem biciklivel, és lehorzsolodott elég szépen a térdemről a bőr. (tegnap történt) M egész nap gennyezet (volt amikor nem) ez mit jelenthet? Elfertözödött?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezelted valami fertőtlenítővel? Tegyél rá betadinet, oxycortot vagy valamit. Ha más nincs valami tömény alkoholt tegyél rá!
2011. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem mély a seb nem kell félni vérmérgezéstől. Viszont a fent leírtakat kérlek tartsd be. -Egy gyógyszerész-
2011. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az hogy gennyedzik az termeszetes.En mar annyit estem biciklivel (legtobbszor terdre)volt hogy kiszakadt a gatyam is gennyedzett aztan varr lett belole. Ha ugy gondolod mutasd meg dokinak de nekem is volt ilyen es semi nem lett.

Bocsi mobilon voltam...

2011. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mély, még az alata lévő bőr is látszik, csak a felső pár réteg jöhetett le. AMugy ien macskaköves biszbaszon történt, nem köveken, vagy betonon. Am lelett mosva még aznap rögtön.
2011. júl. 9. 00:21
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Gyógyul, ne baszogasd
2011. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez a plútó és a jupiter együttállásával hozható össze.
2011. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!