Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy néz ki egy elfertőződött...

Hogy néz ki egy elfertőződött seb?

Figyelt kérdés
Gennyes? Vérzik? Fáj?
2010. jan. 8. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
irok neked egy példát megkarcolja a kezem fejét az akácfa tüskéje mondjuk fa vágás közbe de ugyanijen a macskakarmolás is másnap érzem hogy fáj és látom hogy piros a karistolás mid két oldala ezt ha hagyom akor továb nöl vagis nagyobterületen lesz piros+ már genyesedik is,ezt én nemvárom meg mert amikor érzem hogy fáj tudom hogy bevan gyuladva és nemfog szépen begyogyulni ezért elkezdem kinyomkodni a sebet elöször ije sarlé vagyis nem vér távozik majd utána már jön egy kis vér aza lényeg hogy adig nyomom hogy tiszta vér jöjön eszt monduk megcsinálom már este asztán regel 3 nap után hagyom gyogyulni,ez egy egyszerü karizstolás horzsoláskor vagy ha kicsit megvágom magam késel vagy hasonlo persze ha valami komojab baleset ér irány a sebészet ,szerintem az történik mikor kinyomkodom hogy tisztul a seb mivel a vérzés kifele hozza az elfertözést, tt.zl.
2010. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!