Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hidegtől, vagy melegtől javul...

Hidegtől, vagy melegtől javul a mandulagyulladás?

Figyelt kérdés
Begyulladt a mandulám.A melegtől, vagy a hidegtől enyhül???Az ilyen Strepsils, Tantum Verede, stb. semmitsem használ, viszont megoszlanak a vélemények arról, hogy mi is tenne jót.Kérlek segítsetek!
2011. júl. 15. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A strepsilst torok fájásra van nem mandula gyulladásra. És inkább langyos/meleg teát igyál. Kerüld a hideget.
2011. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem személy szerint a hideg nem volt jó.Tehát kerüld a fagyit és a jeges italokat.A langyos-meleg tea,húsleves bevált.Szoba-hőmérsékletű nem szénsavas italok.
2011. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy boltokban lehet-e kapni, valószínűleg lehet, de nekünk a kertünkben van fodormenta ezt szárítsd meg és készíts belőle teát és kedvedre ízesítsd, de ne rakj bele túl sok citromot, mert elveszi a tea igazi mentolos ízét.
2011. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és a kamillatea jó a gyulladásra, bár nekem nem annyira tetszik az íze:D
2011. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!