Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélférgek ellen jó az alkohol...

Bélférgek ellen jó az alkohol + fokhagyma?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 13:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Teljesen mást jelent, hogy a szervezet immunissá válik vagy a baktériumok rezisztenssé.


A szervezet pl. a bárányhimlőre válik immunissá, miután az első fertőzés alatt megtanulja, hogyan kell védekezni ellene.

2011. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Régen azért volt több egészséges ember, mert kevesebb volt a kórokozó. Most azért van több kórokozó, mert több ember van. A gyógyszer pedig a mai társadalomban mindenképpen szükséges tényező.
2011. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a gyógyszer szükséges tényező, de csak komolyabb bajokra! Nem jó mindenre bevenni valami gyógyszert.


Kórokozó biztos régen volt több. Legalábbis életveszélyesek.


Ma a fejlett világban alig van életveszélyes fertőző kór, viszont vannak agyonvegyszerezett zöldségek és gyümölcsök, sok műkaja, kevés testmozgás, őrült nagy lustaság, stressz mindenért és ennek következtében egyre több magasvérnyomás-beteg, cukorbeteg, rákbeteg stb-stb..

És ha valakinek folyik az orra vagy kicsit fáj a torka, egy paprika és mézes tea helyett rögtön mindenféle gyógyszerhez nyúl... :(

2011. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
a fokhagyma féregűző, de a gyógyszer az ami kipusztítja őket.
2011. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szerintem szed be a fokhagymát és nyugodj békében!Csak vicc volt eszembe jutott egy rajzfilm,de ami most jön az már nem volt vicces pár éve karácsony körül megfáztam na mondom veszek abból a gyógyszerből amit agyon reklámoznak csak meleg italba kel rakni és kész is.Na el is kezdtem szedni,estére már alig kaptam levegőt.Anyám meg a nejem unszolására átvitetem magam öcsémmel az orvosi ügyeletre,mondta a doki a tüdőmre telepedet az aszma csinál egy koktélt mindjárt jól is leszek.Úgy is volt elkezdte kitölteni a papírokat addig ültem a széken,jobban érezem magam.Na most jön a fekete leves kb 3-5 perc múlva mondom a dokinak hogy kezdem öt sza.rul látni azt mondja feküdjek az ágy ra mire én feküdnék de nem tudok megmozdulni akkor már ö is megijedt és szaladt segítségért.Jöttek még egy páran felkaptak és vittek pár perc múlva magamhoz tértem azt mondta a doki hogy jól megijesztetem őket (ja én őket én hogy be.. azt hitem na most vekvan).Azóta nem voltam dokinál csak c-vitamint szedek meg citromos teát,meg esetleg forralt bort,csak végső estben vennék be gyógyszert.
2011. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
3 liter házi pálinkától kihal minden féreg...
2011. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 vaszily katalin ***** válasza:
szia.álat simogatás után tesék kezet mosni esetleg ha szörös a ruhád aztis ki cserélni.nekem is van négy macsim s 1 kutyusom.de közben imádom a foghagymát s a savanyuságot se vetem meg.gyerekkoromba szüleimnél nem mostunk a macska után kezet.hát viszketet a fenekem rendesen.s hiába volt a fokhagyma.de mégse mert üritéskor távozot.szoval mos kezet s egyél foghagymát 2-3gerezdet.mig nem viszket.ezt naponta s közbe mos kezet.sha már nem viszket.kézmosás közben.utána elhagyhato a foghagyma.de a kézmosás nem.
2011. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Czakó Lajos válasza:
én töbször voltam dokinál de semmit sem ért megvizsgálták a székletemet és nem találtak benne.Ha kaptam is gyógyszert az sem hatott mindkét esetben ugyanúgy éreztem és láttam is.ami nekem a leghatásosabb volt és neked is beválhat mindegy mivel de jól meg kell fosatni magunkat.étgyomorra kegyetlenül kellemetlen 3-4 kanál ricinus és sok fojadék kaja nélkül pl:tej dinnye de akkor maradj otthon amíg nem múlik el ennek a hatása.látni fogod hogy több ezer ment ki belőled!!!!! már az naptól nem fogod érezni.De akkor se hidd hogy minden kiment!!!! mert a bélcsatornákra ragasztott peték még csak utánna fognak kikelni!! És amikor újra észre veszed és ujra elkezded a terápiát ugyanígy jársz mert azok is újra lepetéztek benned !! tehát ezt a fosatást 2-3 naponta érdemes megismételni mert az ujjonan kikeltek csak így fognak kimenni.Így teljesen kitisztulhatsz.De akkor se bízd el magad!! Ha nem fertőtlenited ki a körülötted lévő sűrün használt dolgokat vissza fognak beléd költözni!!pl: ágynemű wc ülőke alsóneműk amik több napja a szennyesben hevernek,sőt azokkal érintett ruhák stb.a köröm ágyásba is rengeteg pete rejlik.sok ember hülye szokása a fikázás amivel az orrán keresztül juttatja be ezeket a petéket a szervezetbe.tehát a körmöt is sűrübben érdemes tisztogatni. A tökmag magába semmit sem ér de érdemes azt is enni a terápián mert segít a bélfarról leszedni az erősen megkapaszkodott élősködőket.ezt úgy kell elképzelni amikor a kéményt vasporral dióhéjjal pucolod.de ha mást is eszel vagyis nem okozol magadnak hasmenést akkor semmit sem ér!! de erre kó a mogyoró dió stb is !! NA SZÓVAL KELLEMES FOSÁST KÍVÁNOK ÉS EREDMÉNYS GYÓGYULÁST :D
2014. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!