Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek hülye vagyok vagy...

Szerintetek hülye vagyok vagy HIV+?

Figyelt kérdés

Azthiszem, hogy fóbiás vagyok. Folyamatosan azon parázom, hogy HIV potitív vagyok, pedig mindig elmegyek tesztre esemény előtt és után is.


A legutóbbi tesztem negatív lett. Azóta volt egy csók egy szintén negatív lánnyal (láttam a tesztjét, együtt csináltattuk)


Mégis attól félek, hogy biztosan hibás volt a teszt.

Ez már paranoid, de folyamatosan ezen jár az agyam, pedig nagyon figyelek ezekre a dolgokra.

Most azon gondolkodom, hogy elmegyek 6 hét múlva még egy tesztre és veszek gyors tesztet is mert ugye 2 teszt valszeg nem téved.

Hogyan vethetnék véget ennek?


2011. szept. 11. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszivhológushoz, mert ez már nagyon nem oké, és ezt te is érzed.
2011. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz. De tényleg. Pszichológushoz. Neked ez a rögeszméd, beszélj róla dokival.

1. a csóktól még nem lett Hiv+ senki, hacsak nem harapjátok szét egymás száját. Megoldás lehet hogy a nyelvedre is húzol gumit. Amúgy az aktushoz tényleg ne felejtsd el. Ha nem bízol benne akkor akár 2-3-at is lehet. FŐ A BIZTONSÁG!!!!

2. Te tényleg tesztet kérsz a kapcsolatba kerülés előtt? A szex előtt kérsz egy dolog, de addig amíg még semmi, minek?

2011. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy hogyan? Egyszerűen abba hagyod a felesleges parázást. Ha egy pozitívval smárolnál, akkor se kapnád el, hacsak nem rágicsáljátok meg kölcsönösen egymás száját véresre. Azon nem aggódsz, hogy mi van, ha elüt a busz, miután kilépsz az utcára? Jóval nagyobb esélye van. Mérlegeld, mi a fontos, hogy normális életét élj, vagy sem? Az ember nem hagyhatja, hogy a félelmei irányítsák, mert az mindent megmérgez. Védekezz a szexnél, és nem lesz semmi bajod.
2011. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Behatolás sosem volt, csak petting.


Csóknál volt harapdálás, de negatív volt a partnerem. ÉS nem vérzett egyikünk sem.


Igazából csak attól félek, hogy talán téved a teszt.


De köszönöm a válaszaitokat.

2011. szept. 11. 17:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindig elmegyek szűrésre mielőtt valakivel szexuális kapcsolatot létesítek. Ezt a másik féltől is mindig elvárom.
2011. szept. 11. 17:03
 6/7 tetris ***** válasza:

És ez akkor mostmár egész életedben így lesz? Hogy minden párkapcsolatodat megmérgezi majd a fertőzéstől való félelem? Már egy csóktól is beparázol? Magad is belátod, hogy ez már irracionális.

Ezen tényleg csak pszichiáter segíthet.

2011. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vonuljál kolostorba, ott nem kaphatod el... ja, várj... :D
2011. okt. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!