Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A nátha és egyéb betegségek...

A nátha és egyéb betegségek fertőznek (orális) szexuális úton? ^^

Figyelt kérdés
Tudom, hogy idióta kérdés, de arra lennék kíváncsi, hogy a nátha, torokgyulladás, stb. terjedhetnek-e úgy hogy orálisan kényeztetem a páromat, vagy ő engem? :D
2011. szept. 26. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
:D Nézd a puncid nem köhög,prüszköl,a párod se fogja elkapni ha bekapod a gyíkját...
2011. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Eddigi tapasztalataim szerint nem... :D

Csak fertőzhetitek ide-oda egymást ha az arcotok kerül egymáshoz közel, tartósan. (Szerintem)

2011. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amúgy igen, én már voltam így, egy éppen megfázás elején tartó lány orálisan elégített ki és igen, simán ellehet kapni úgy is, mert a bacik egy mikroszkopikus hám sérülésen is át tudnak hatolni a másik félbe. Szóval igen ellehet kapni a sima megfázást, de ilyen, hogy tüdőgyulladást, vagy egyéb más gyulladást azt nem lehet így, de viszont nemi betegségeket azt igen, vagy is azt is ellehet így kapni, meg a sima influenzát is.
2011. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!