Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 hónapos. Én már...

Kislányom 4 hónapos. Én már péntek óta náthás vagyok. Szedek antibiotikumot. Tegnap este a lányom nem akart aludni és enni se. Lehet, hogy beteg?

Figyelt kérdés
(még cicizik) Folyton csak sírt és nyafogott. Lehet, hogy a gyógyszertől más lett a tejem íze? Aki felírta a gyógyszert tudja, hogy szoptatok.
2008. okt. 8. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kaphat el semmit, ha óvatos vagy, az anyatejtől nagyfokú védettséget kap. Kicsit nyügös bármitől lehet, pl.az időjárás, tejed megváltozott íze..stb. Szoptasd gyakran és nem lesz semmi baj, gyakran szellőztess.

Jobbulást!

2008. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, igaz én nagyon gyógyszerellenes vagyok, de miért is kell náthára ANTIBIOTIKUMOT szedned? A legtöbbre rá van írva h terhesen és ha szoptatsz inkább ne. Próbáld a homeopátiás bogyókat, tuti hatásosak! ;)
2008. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a homeopátiás bogyókat ajánlották tejserkentésre. 1 hétig tartott mire visszatudtam hozni a tejemet, mert elapasztotta.
2008. okt. 8. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég hozzá nem értő ajánlotta neked...pl. az urtica urens nevű bogyó, mint a többi is, több féle dózisban léteznek. Az 5ch serkenti, míg a 12 ch uebből a bogyóból apasztja a tejet. Sajnálom ha rossz a tapasztalatod, pedig fogzásnál is sokat segíthenek!
2008. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem az 5 ch adták és tényleg elapasztotta a tejemet. Nekem nem jön be a homeos bogyó:)
2008. okt. 11. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, sajnálom. Ilyenről még nem hallottam, de most már igen ;)
2008. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!