Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hüvelygombára házipraktikák...

Hüvelygombára házipraktikák léteznek?

Figyelt kérdés
Természetesen már orvosnál is voltam vele de visszatérő probléma...érdekelne vannak-e olyan eszközök(pl.:teák) amikkel otthon rásegíthetünk a gyógyulásra?
2009. ápr. 29. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyulásra nem igazán tudok, de megelőzésre a candida-diéta lehet hatásos. Valamint odafigyelni a higiéniára, bár sajnos nem ettől függ, hogy elkapjuk-e?, és a párunkat is ki kell kezelni párhuzamosan, nehogy visszafertőzzön.
2009. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos én is candidás vagyok, terhességem alatt felborult az immunrendszerem és sokszor az édes ételeket kívántam, ami ugye használ a candidának. A gyógyszeres kezelés egy darabig elmulasztotta, de sajnos visszatérő "vendég". Én elkezdtem a candida diétát, amiben tilos a szénhidráttartalmú ételek fogyasztása, na meg rengeteg ételt sajnos nem lehet enni az első időben. De amióta csinálom nem tért még vissza a candidám. Talán tényleg használ:))

Láttam a gyógyszertárban candida elleni teát, csak én még idáig nem próbáltam, mert szoptatom a pici babámat.

Ja igen, grapfruitmag olajat vettem a gyógyszertárban, és ezek a gombák nagy ellensége, legalábbis ezt olvastam

Ha valami eszembe jut, akkor még írok ide.

2009. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Grapefuitmag kivonat nagyon jó.

Lactacyd Femina tejsavas irrigátor.

De ha ragaszkodsz a házi praktikához: tiszta natur joghurtos, vagy kefires intim lemosás. Ez utóbbi inkább megelőzésre jó, mert ha már a hüvely is fertőzött a gombával a hüvelykúpok tudják csak kiirtani, mert annyira felboritja a florát.

Diéta nagyon nagyon fontos.

2009. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon jó lesz ha esetleg eszedbe jut valami! 4 féle orvos által előírt gyógyszert kipróbáltam már,sikertelenül! A diétát kipróbálom,mert már ez nem mehet így tovább...Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 29. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Annyi jutott még eszembe, hogy a kolleganőm kapott a nőgyógyászától egy olyan kapszulát amiben 4 szem volt (kb.7ezer ft) 2 db-ot neki, 2 db-ot a párjának kellett bevenni. Azt tudom, hogy már félév eltelt és azóta nem jött neki vissza. Nem tudom, hogy ezt próbáltad vagy nem?! Ha gondolod megkérdezem neked a gyógyszer nevét. Én is gondolkozom rajta, hogy kipróbálom majd a szoptatás után.
2009. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod,megbeszéltem a párommal,ő belement,majd most a héten elemgyek a dokihoz! A diétát is elkezdtem...rem sikerül majd..
2009. máj. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!