Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Külső aranyerem van már...

Külső aranyerem van már lassan két hete. Mit tegyek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Aranyeres problémám 2 hete kezdődött, eddig sosem volt és most eléggé beparáztam. Már 2 hete külső aranyerem van, az elején fájt és elég nagy is volt az aranyeres csomó, azóta, 2 hét elteltével már nem fáj és már nem is akkora, mint volt, de még mindig ki tudom tapintani, és elég idegesítő. Reparon kenőcsöt használtam rá, de nem sok hatása volt... Mit tehetnék, hogy elmúljon ez a kis borsó nagyságú csomó? Idegölő a tudat, hogy ott van.... Detralex gyógyszer szerintetek jó rá? Vagy mit kellene tegyek? Köszi előre is a válaszokat.
2011. nov. 13. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó a detralex is. De nekem a kúp segített. Vagy kamillás ülőfürdő
2011. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elmúlik idővel, nem kell rá semmi. ne egyél kenyeret, lisztes dolgokat.


Ennél nagyobb bajod sose legyen az aranyereddel...

2011. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a hemoclin gélt használom, ha úgy érzem, hogy fáj vagy vérzik. és elég hamar elmúlik tőle.
2011. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!