Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek HIV-pozitív? Szerintet...

Lehetek HIV-pozitív? Szerintetek elmenjek szűrésre?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a vérvételektől, a legelső vérvételemnél kb 5 éves lehettem, lefordultam a székről és bennem maradt a tű, fel kellett vágni a kezemet... Tehát gondolom érthető, hogy miért utálom.


A helyzet az, hogy együtt voltam 1,5 évig egy olyan sráccal, aki heroinozott, de mindig cserélt tűt. Ráadásul kb 40 csajjal volt egyéjszakás kalandja, fogalma sincs milyenekkel volt, hiszen akkor is be volt drogozva...

Én szexeltem vele óvszer nélkül is, meg ugye orális szex is volt naponta...


Szerintetek elmenjek? Lehetek AIDS-es? Félek elmenni :((


2011. dec. 1. 19:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Én nagyon gyakran jarok (vérszegénység, kisrutin, hormonok, immunvizsgalatok, stb.), es eddig mindenhol voltak ágyak.
2011. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

"Ahova én járok ott csak székek vannak,"


Ez elofordulhat, ezert mondtam, hogy szoljon a novernek!:) Egyebkent valoszinuleg iylenkor is egy szomszed szobaban van ágy, és akkor at tudnak menni.:)

2011. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy volt párszor óvszer nélküli közösülés is. (kb 1 hónapig, amíg tabit szedtem a kapcsolat elején)
2011. dec. 1. 19:33
 14/35 anonim ***** válasza:

Akkor ez mi ha nem ujjbökés ?


[link]

2011. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

És akkor még nem tudtad, hogy ő ilyen kicsapongó?

És azt tudod, hogy ő HIV-es-e?

2011. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Szerinted a velvet.hu biztos információkkal szolgál egy HIV-tesztről? :D Hidd el, hogy sok vért le kell ahhoz venni, hogy el tudják végezni. A legkisebb dologhoz is minimum 3 kémcső vért szoktak levenni, vagy minek hívják azt :D
2011. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Ő még sose volt szűrésen. Azt állítja, hogy tényleg tűt cserélt és mindig figyelt a gumira, orális szex nem volt soha az egyéjszakásoknál...


A rózsaszín köd miatt ez eszembe se jutott. Ráadásul erre gondolni időm se lett volna, mert önerőből szokott le a drogozásról amikor velem volt.

2011. dec. 1. 19:45
 18/35 anonim ***** válasza:

Hát csak azert kerdeztem, mert ez akkor a reszerol szandekos veszélyeztetés.... buncselekmény.

Szoval az egy dolog, hogy min mesz at most, de ha valoban fertozott vagy, akkor kártérítésre és életjaradekra is jogosult vagy tole, tehat egy polgari igennyel is fellephetsz amellett, hogy az állam a vádloja buncselekmeny miatt.

És ha ő beteg, és ő nem jar szuresre, és evente 40 emberrel szexel, akkor ez kiemelten sulyos bűntett...

2011. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Akkor is az, ha nem tudja, hogy HIV+?

Amúgy nem akarok rosszat neki, tehát nem jelenteném fel.., Ha róla van szó, akkor a pénztől se vakulok meg..

2011. dec. 1. 19:57
 20/35 anonim ***** válasza:

"Ő még sose volt szűrésen. Azt állítja, hogy tényleg tűt cserélt és mindig figyelt a gumira, orális szex nem volt soha az egyéjszakásoknál... "


Vigyazz, mert nem koherens, amit állít:


Nem volt még soha szűrésen, pedig az életmódja indokolttá tenné - azaz gondatlan, megbizhatatlan, veszélyeztetett és masokat veszelyeztető, felelőtlen.


Ehhez kepest állítja, hogy gondosan ügyelt arra, hogy ne legyen orális szex, óvszert húzzon, és tűt cseréljen.

Ahha.

Tehat hirtelen fellangolasbol csak ugy lekap idegeneket a 10 kormukrol minden előzmény és utózmány nélkül, de kozben higgadtan ugyel arra, hogy ne legyen orál, és huzzon gumit. Minden alkalommal!


Ez Neked összeáll?

2011. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!