Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek HIV-pozitív? Szerintet...

Lehetek HIV-pozitív? Szerintetek elmenjek szűrésre?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a vérvételektől, a legelső vérvételemnél kb 5 éves lehettem, lefordultam a székről és bennem maradt a tű, fel kellett vágni a kezemet... Tehát gondolom érthető, hogy miért utálom.


A helyzet az, hogy együtt voltam 1,5 évig egy olyan sráccal, aki heroinozott, de mindig cserélt tűt. Ráadásul kb 40 csajjal volt egyéjszakás kalandja, fogalma sincs milyenekkel volt, hiszen akkor is be volt drogozva...

Én szexeltem vele óvszer nélkül is, meg ugye orális szex is volt naponta...


Szerintetek elmenjek? Lehetek AIDS-es? Félek elmenni :((


2011. dec. 1. 19:13
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Én még egy olyanról sem hallottam, hogy valakit azért ítéltek el, mert nem tudta, hogy HIV+.


Ellenben olyanról hallottam már, hogy valaki tisztában volt azzal, hogy fertőzött és így voltak egyéjszakás kalandjai. És igen, így tényleg bűncselekmény..

2011. dec. 1. 20:05
 32/35 A kérdező kommentje:
Akkor minden pl 10. embert feljelentenek veszélyeztetésért?:))
2011. dec. 1. 20:05
 33/35 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kevés ilyen eset van, mert dragabb a leves, mint a hús - köszönhető ez a patriarchalis berendezkedesnek, ahol raadasul a magasabb pozicioban levo ferfiak közt több a pszichopata - tehat ők nem fognak közremukodni olyan magatartas eliteleseben, kikuszoboleseben, amit maguk is muvelnek.

De AIDS-ügyben van erre pelda azert, a TV is figyelemmel kisert egy ilyet.

2011. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"kb 40 csajjal volt egyéjszakás kalandja, fogalma sincs milyenekkel volt, hiszen akkor is be volt drogozva..."

Ugye nem gondolod hogy ilyen állapotban is figyelt a védekezésre??

Na de a lényeg, biztos ami biztos, menj el szűrésre. Ha minden rendben lesz, legalább megnyugszol.

2011. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Milett
dec. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!