Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek HIV-pozitív? Szerintet...

Lehetek HIV-pozitív? Szerintetek elmenjek szűrésre?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a vérvételektől, a legelső vérvételemnél kb 5 éves lehettem, lefordultam a székről és bennem maradt a tű, fel kellett vágni a kezemet... Tehát gondolom érthető, hogy miért utálom.


A helyzet az, hogy együtt voltam 1,5 évig egy olyan sráccal, aki heroinozott, de mindig cserélt tűt. Ráadásul kb 40 csajjal volt egyéjszakás kalandja, fogalma sincs milyenekkel volt, hiszen akkor is be volt drogozva...

Én szexeltem vele óvszer nélkül is, meg ugye orális szex is volt naponta...


Szerintetek elmenjek? Lehetek AIDS-es? Félek elmenni :((


2011. dec. 1. 19:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

"Akkor is az, ha nem tudja, hogy HIV+? "


Hát ha valaki tudatlanra issza magát, és nem tud rola, hogy halalra gazolt 2 kisgyermeket es egy edesanyat, akkor felmento korulmeny, hogy nem tudott magarol?

2011. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kicsit sem érdekelte, hogy azok a lányok kielégültek-e. Én elhiszem, mert tényleg eléggé ügyes a higiéniára és a fertőzés-mentességre... Amikor hüvelygombám lett a szuper suli wc-től akkor 4 hónapig a biztonság kedvéért egymás nemi szervéhez sem értünk...


Én csak abban kételkedek, hogy tényleg figyelt-e. Mármint tisztában vagyok azzal, hogy milyen bedrogozva lenni.. És lehet, hogy abban a pillanatban pont nem figyelt erre.. (nem drogozok, csak tényleg én voltam a lelki támasz amikor elszokott)

2011. dec. 1. 20:00
 23/35 anonim ***** válasza:

"nem jelenteném fel.."


Kislány, ez nem polgári tyúkper, hanem bűncselekmény. Nem Te jelented fel és ítéled el, hanem a Magyar Köztársaság.

2011. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Nem így értettem. Hanem úgy, hogy nem csinált tesztet.
2011. dec. 1. 20:01
 25/35 anonim ***** válasza:

"Én csak abban kételkedek, hogy tényleg figyelt-e. "


Errol beszelek en is.

2011. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Tehát akkor minden egyes HIV+ embert feljelentenek? Még azt is, aki szexuális úton kapta el valakitől?... Hülyeség amit mondasz.
2011. dec. 1. 20:02
 27/35 anonim ***** válasza:

"Nem így értettem. Hanem úgy, hogy nem csinált tesztet"


En is ugy ertem.

Valaki drogozik, lefekszik fuvel-faval es nem csinal tesztet: ez mar maga veszélyeztetés.

2011. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel az, aki gyakran cserélgeti a partnereit szintén veszélyeztet másokat...
2011. dec. 1. 20:03
 29/35 anonim ***** válasza:
Az ANTSZ szamon tartja a HIV-fertozotteket, és felgongyoliti a partnerkapcsolatokat, es rajuk is kiterjeszti a szűrést.
2011. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"aki gyakran cserélgeti a partnereit szintén veszélyeztet másokat.."


Igy van.

2011. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!