Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire hatásos a grapefruit...

Mennyire hatásos a grapefruit csepp echinacea kivonattal?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy drogériában, sok jót olvastam róla. Igazából immunerősítés céljából vettem, mivel lisztérzékeny is vagyok, és eléggé hamar megbetegszem. És még valami, hogyan kell hígittani, a dobozán az áll hogy napi 2x10 csepp, vagyis 10 csepp kb 2 dl vízben?

2011. dec. 30. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%

Bérest szedek. Meg még rengeteg mást is.

Nyilván véletlen, meg placebohatás, tényleg. Előtte is figyelem az étkezésre, sőt, azóta kimondottan kevesebb gyümölcsöt eszem, kevesebb pénz jut rá.


A placebohatásról még annyit, hogy egy ideig én is leálltam, és kevesebb vitamint szedtem, mert azt hittem, annyi is elég. Azt hittem. Igen, hiába hittem. És ez nyáron volt, meg ősz elején, akkor még szőlőt is, meg mindenféle gyümölcsöt tömtem befelé. Jött a fűtésszezon, le is robbantam. Elkezdtem újra szedni a bogyókat, ráadásul egy jobb összeállítást, és azóta teljesen jól vagyok. Pedig az idő csak hidegebb lett, sőt a heti edzéseim száma is csak nőtt. De persze biztos nincs összefüggés, csak álmomban meglátogatott az egészségtündér.

2011. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

És mik voltak a lerobbanás tünetei?

Nem megfázások számában mérjük az egészséget ám! ;)


Pont a kiegészítők miatt jut kevesebb pénz gyümölcsökre, vagy más miatt (válság miatt)?

2011. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem lenne válság, valószínű jutna mindkettőre, úgyhogy okolhatjuk azt is.


A tokom fájt leginkább, és eléggé taknyos is voltam, el volt dugulva az orrom keményen. Többek között.

2011. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tudom, nem a legkedvesebb megfogalmazás, de nem személyeskedésből fogalmazok így: a szervezeted nemcsak egy immunrendszerből áll!
2011. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
2011. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!