Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha egy pár mindkét tagja...

Ha egy pár mindkét tagja beteg, akkor a betegség ideje alatt tartózkodni kell a testnedvek cseréjétől? ( csók stb. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen beteg.
2012. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Torokgyulladás (nekem valószínüleg a légcsövem is gyulladt),nátha tüneivel. A párom antit szed,én házipraktikázom
2012. jan. 5. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazt kaptátok el, akkor egymástól nem kell tartanotok :)
2012. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha ugyanaz mind2tők betegsége, akkor egy kicsi belefér.:D
2012. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk ezzel foglalkozni, ugyanúgy csinálunk mindent ha betegek vagyunk akkor is. Ha csak simán egymás mellett fekszünk akkor is megfertőzzük egymást, akkor meg már miért ne cserélnénk testnedveket is? ;)
2012. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
hát ha nem akarsz péniszgyulladást is akkor ne szoptasd az asszonyt
2012. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mivel folyamatosan visszafertőzitek egymást ezért lassabban - netán szövődményekkel - fogtok meggyógyulni.


40 éves nő vagyok, annó kamaszkoromban én is voltam olyan hülye, hogy nem törődtem ilyenekkel, így igen sokszor volt torokgyulladásom, amíg ki nem vették a fiúm krónikusan gyulladt manduláját.


Hallgass öreganyádra és próbálj egy kis szünetet tartani.

2012. jan. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kripton001 válasza:

A megfázás vagy influenza tüneteit vírusok okozzák. Torokgyulladást okozhatnak vírusok, de leggyakrabban bakteriális fertőzés eredménye. Mindezen tüneteket azonban több száz különböző vírus és legalább egy tucat baktérium okozhatja. Az, hogy a tüneteitek hasonlóak, még közel sem biztos, hogy ugyan az a kórokozó okozza őket. Leginkább a csókolózástól tartózkodjatok, ha nem akarjátok egymást újra és újra átfertőzni.

Üdv

2012. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!