Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen jelei vannak egy...

Milyen jelei vannak egy homloküreg gyulladásnak?

Figyelt kérdés
Megvoltam fázva, de az már nagyrészt elmúűlt, az orromat még fújom, de rendesen kapok rajta levegőt.(Otrivin orr spray segitett rajtam) Ha a homlokomat megnyomom közép tájon akkor érzek egy kis fájdalmat. Ez lehet homloküreg gyulladás, vagy csak a sok orr fújástól?
2012. jan. 7. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem amikor homloküreg gyulladásom volt, akkor egész nap fájt a fejem, valamint amikor lehajoltam valamiért, olyan érzés volt mintha hirtelen megnőtt volna a nyomás a fejemben és szét akarna robbanni.
2012. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszodat, nekem Hála Istennek ilyen tüneteim nincsennek. Lehet, hogy akkor a náthának köszönhetem.
2012. jan. 7. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:
szétreped a fejed, belső nyomás, ugye felhalmozódik a váladék és az nyomja, meg begyullad, ilyesmi.. ja és lázas is lehetsz
2012. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az infókat, de Hála Istennek nem az volt a problémám, valószinü, hogy a sok orrfjástól fájt a fejem és a homlokom. Már meggyógyultam.

Köszi mégegyszer.

2012. jan. 14. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!