Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Letapadt Kiszívhatatlan túrha...

Letapadt Kiszívhatatlan túrha az arcüregben gyógymód?

Figyelt kérdés
Az orrom egyáltalán nincs bedugulva!Szívom mint egy kocsis de nem jön fel semmi!hülye lett a hangom!Bocsi az undórító megnevezésekért, de nem tudom máshogy megfogalmazni hogy NEM JÖN FEL A FEJEMBŐL A TÚRHA!Olyan mintha az agyamban lenne!Még a szemgolyóm is fáj ezmiatt!Mi a gyógymóód??
2012. jan. 29. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5 feles + 1 kövér joint XD
2012. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hnap huzz el a dokihoz. felnyomnak az orrodba egy csövet és kiszivják.

elég komoly fertözés is lehet ebböl.

2012. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez nem vicces, mert rendesen érzem hogy túlnyyomás van a fejemben!(Van v.kinek egy füstje? XD )
2012. jan. 29. 22:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Felforralsz egy liter vizet, teszel bele egy evőkanál sót, szerzel egy törölközőt, leteszed az edényt az asztalra, föléhajolsz, törölköző a fejedre,úgy hogy felfogja a gőzt, és sok mély levegő. Nagyon szar lesz, de segít.
2012. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csövet???ÚÚristen! Nincs vmi otthoni kezelési mód??
2012. jan. 29. 22:13
 6/12 A kérdező kommentje:

Én komolyan ezt a sós izéét most megcsinálom!Nem bbíírom rendesen túlnyomás van a fejemben!

(Am köszi mindenkinek a válaszokat,ha valaki még tud vmit íírja!)

2012. jan. 29. 22:14
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak az orrodon vedd a levegőt, meg legalább 5-10percig csináld. Egyébként van a porszívós módszer is, de az veszélyes, meg így negyed11kor nem is szerencsés. :D
2012. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy beszari, ezt csináld meg:

Meleg vízbe só (nem asztali!), és egyik orrlyukadat befogva a másikon felszívod a vizet. Nem kecsegtetlek, halálos. De kimos.

Én nagyon hajlamos vagyok a letapadásra, meg az arcüregyulladásra is. Ha ezt nem csinálnám télen hetente kb. egyszer, állandóan járhatnék felszúrásra.

2012. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Infralámpa nincs otthon? Ilyenkor annak kell aláfeküdni jó 15-20 percre, annak a melege segít feloldani a cuccot. Ha nincs pár ezer ft-ért árulják pl. a MediaMarkt-ban.

A fentebb írt sós vizes vagy kamillás gőzölés is sokat segít. Én ilyenkor egy vastag pléd alá bújok a gőzölgő lábossal, hogy minél melegebb legyen.

A torkodra meg pálinkával kell gargarizálni, az tuti kiöl mindent. (meginni nem muszáj)

2012. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!