Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy jó ideje meg vagyok...

Egy jó ideje meg vagyok fázva. Mit tehetnék a torokfájás ellen?

Figyelt kérdés
Megfáztam kb. egy hónapja. 2 hétig megvoltam fázva. Mikor jobban lettem, újra megfáztam. Ha nyeltem, a baloldalt a torkom fájt és fel volt duzzadva a nyirokcsomóm. Most, jobban voltam, de újra fáj a torkom, csak most a baloldalt. Ha megnyomom a baloldalon a torkom, akkor is érzem a fájadalmat.. Orvoshoz azért nem szeretnék elmenni, mert elkapnék valami mást is attól félek.. Mit tegyek szerintetek ? Neo citránt szedtem, lándzsás útifűt is és szopogató tablettáztam is..
2012. febr. 10. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van otthon infra lámpa,akkor lámpázz,(ha nincs szerezz be)igyál böven folyadékot!estére vegyél be Panadolt,vagy Algoflexet,+Strepsils szopogató tabletta,mézes tea,1000mg vitaminC/ nap!Próbáld meg kiizzadni,és meleg fürdö is nagyon jót tesz :)
2012. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvos és antibiotikum. Ez egy baromság, hogy elkapsz még valami mást. Viszont a torokfájással, ha 4-5 nap alatt nem múlik el, mindenképpen orvoshoz kell fordulni.


Ha ennyire parázol, hogy elkapsz még valamit, hívjátok ki az orvost, viszont nem ártana ezzel a problémával (félelemmel) pszichológushoz fordulni. Nem lehet betegségektől való félelemben élni.

2012. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Orvoshoz azért nem szeretnék elmenni, mert elkapnék valami mást is attól félek."


Már ne is haragudj de ritka hülye vagy. Egy hónapja kínlódsz, tényleg jobb ám otthon szenvedni, mint elmenni a háziorvoshoz... Nem fogsz semmi halálos vírust ott összeszedni és talán gyógyszerrel hamarabb ki tudnád kúrálni magad, mint házi "hülyeségekkel".

2012. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem úgy félek hogy jajj rettegek.. csak nincs kedvem egy vírusos hasmenéses cuccot elkapni:D
2012. febr. 11. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!