Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Parazitairtás! Amikor távozik...

Parazitairtás! Amikor távozik a szervezetből egy parazita még él és mozog, milyen érzés?

Figyelt kérdés
Remélem nincs bennem,mert lehet sokkot kapnék a látványtól,de valamiért foglalkoztat a kérdés,talán a szünni nem akaró ekcémám miatt amire már egy vagyont költöttem.Nézegettem a colonix és colon hidroterápiát,de elég információt nem találtam a neten róla.Kérem azok irjanak akiknek tapasztalata van ezzel kapcsolatban!

2012. febr. 14. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem mész el orvoshoz, ha ilyen gyanúd van? Ez a Colonix egy nagy átverés, de ha azt akarod , hogy lehúzzanak akkor OK. Nem hiszem el, hogy ilyeneket bevesznek az emberek. Köszönjük meg mindenkori kormányunknak a biológia/kémia oktatás leépítését...
2012. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
irány a Holt-tenger...két hét fürdés, és mindenből kigyógyulsz...
2012. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 .Lorenzoo. válasza:
Arról fogalmam sincs milyen érzés amikor távozik a parazita, de sok fokhagyma evéssel ki lehet irtani a szervezetből az élősködőket (féregtelenítéskor szokták alkalmazni.
2012. febr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

láttam a tévében, hogy egy pasi direkt megnövesztette magában a férget. táplálta. de hogy fájt-e neki azt nem tudom:) olvass utána.

azt tudom, hogy teltebb emberben nem lehet féreg, mert az megeszi a teste elől a kaját, így nem rakódik le. ha sokat fogysz hirtelen és nem tudod mitől, pl nem is diétázol, akkor feltehető... esetleg csináltass valami tükrözést. van már kamera kapszula, lenyeled és látod mi van a beleidben:)

[link]


csak nehogy integessen valaki onnan bentről:)

2012. márc. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!