Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért vagyok ma ilyen? Lehet,...

Miért vagyok ma ilyen? Lehet, hogy beteg leszek?

Figyelt kérdés

Délbe keltem fel, nagyon fáradt voltam de ilyen 10 fél 11körül mindig felkelek hétvégén! Van, hogy hamarabb. Olyan sz@r kedvem van, anya kérdez valamit nem bírok normálisan válaszolni csak pattogok! Éreztem, hogy éhes vagyok rántott hús van itthon és ahogy el kezdtem enni az se esett jól de megettem mert a hasam meg már fájt az éhségtől! Fáj a torkom és a fejem is! És nincs kedvem semmihez! Beteg leszek?

13/L


2012. febr. 18. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj a fejed és a torkod, nincs étvágyad, akkor nem leszel, hanem már beteg vagy. A fáradtság is attól van, lehet estére belázasodsz, most influenzajárvány van, de rengeteg a hűléses betegség is. Igyál sok mézes citromos teát és pihenj.
2012. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! Ilyenkor az a legrosszabb, hogy már fáj a hasam az éhségtől de alig tudom megenni a kaját! Most, hogy ettem legalább már nem vagyok éhes és a hasam se fáj! Meg az a baj, hogy a suliból is elég sokat hiányoztam, most télen elég sokat voltam beteg! Emiatt a jegyeim se túl jók és nem akarok megint lebetegedni!
2012. febr. 18. 16:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg elment szánkózni és nagyon koszos lett a téli kabátom anya meg kimosta és csütörtökön meg pénteken kicsit vékonyabb kabátba mentem suliba! De azért nem volt az se olyan vékony és nem is fáztam!
2012. febr. 18. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor bújj ágyba, vegyél be egy fél Rubuphent, ha van otthon, ez jó a "betegség fejfájásra", nagy adag C vitamin, vagy citromos tea és egy jó húsleves is gyógyír. Jobbulást.
2012. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm már vettem be Cvitmint és ittam citromos teát is! Még annyi, hogy az egyik barátnőm hétfőn még eljött suliba már akkor is beteg volt egy kicsit és kedden már suliba se volt kiderült, hogy valami vírus! Arra is gondoltam, hogy tőle kaptam el, de akkor már hamarabb lettem volna beteg nem?
2012. febr. 18. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lappanghat 1 hétig, ha elkaptad.
2012. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet, hogy tőle kaptam el neki fájt a torka meg folyt az orra és hányt! köszönöm, hogy írtál:)
2012. febr. 18. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!