Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan védhetem ki a hányós...

Hogyan védhetem ki a hányós vírust? Tart még a járvány? Medddig? Jajj.

Figyelt kérdés
Rettegek hogy elkapom:( féltem a családom meg mindenkit....egyszerűen annyira görcsölök már rajta hogy alig merek itthonról kimenni...
2012. febr. 26. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

ha elkapod,elkapod 3 nap alatt túl vagy rajta.

(a családból bárki ugyanúgy elkaphatja és átadja neked, akkoris ha te otthon ülsz

2012. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
napi egy CETEBE és nem fogod elkapni. Feleslegesen rettegsz, mert ha lelkileg leamortizálod magad, akkor tuti, hogy megkapod.
2012. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért rettegsz annyira, senki nem hal bele ebbe...

Én elkaptam, konkrétan még csak nem is hánytam tőle, egyszerűen csak hányingerem volt két napig. Semmi bajom nem lett.

Nem kell ettől rettegni.

2012. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát már kezdem leküzdeni szerencsére :) kiskorom óta megvan ez a félelmem a hányástól....:/
2012. márc. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!