Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért ásítozok folyamatosan?...

Miért ásítozok folyamatosan? Létezik ilyen, hogy minden jó és nem szűnik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Vérkép negatív, tüdő negatív, reflux van, szív uh negatív. Koponya Mr is jó lett.


A panaszom az, hogy egész nap ásítozok, izgatja valami az agyamban lévő pontot valahol a nyakamom belül, hogy csináljam és rettentően zavar, főleg hogy minden helyzetben előjön és a munkahelyen is cikinek érzem. Néha zsibbadó érzésem van ha már egy perc alatt kijön 2-3 is... egy nap meg úgy kb 100-200 alkalommal is már fáj az állkapcsom meg a szegycsontom... ha alszok akkor nem érzem többnyire. nem tudom mikor kezdődött, de úgy tavaly nyáron kezdtem el csinálni, és úgy rászoktam mint kacsa a nokedlire. azóta ha próbálok ellen állni a nagy ásításnak már is rosszul érzem magam. hogyan tudnám ezt helyre állítani? azért könyörgöm, hogy sose kelljen többet, mert borzasztó. De nem értem miért kell mindig, ha egyszer jó a vérem oxigénszintje és így eljut az agyamba a kellő mennyiség!!??

Mit gondoltok? Orvosok szerint tuti stressz, de nem bízom én ebben. amikor kezdődött épp nem stresszes helyzetben voltam ez a furcsa. na mindegy tipp?


24/F



2012. márc. 12. 09:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!