Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? Lehet természetes...

Mi lehet ez? Lehet természetes ez és elmúlhat, vagy valami lappang bennem?

Figyelt kérdés

Volt egy szörnyű náthám, amit ezerféleképpen kezeltem, és gyulladáscsökkentőket is vettem be.

Ez a náthám elmúlt, csak az alapbetegségem tünetei erősebbek még, valószínű ez a nátha miatt van.

Ugyanakkor határozott hőemelkedésem van még, minimum 37 fok de délután, este inkább több.

Mi lehet ez?

Normális, ha még pár napig hőemelkedésem lesz?


2012. márc. 16. 14:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, állítólag leginkább a stressz az oka, de erre sajna nincs orvosság. űAzért ha esténként felmegy a lázad menj vissza a háziorvoshoz.
2012. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Amúgy nem teljesen este, napközben szokott.

Este vagy marad, vagy lemegy.

2012. márc. 16. 19:39
 13/15 A kérdező kommentje:

85%-os, te e.ü.-s vagy vagy csak te is utánaolvastál a dolgoknak és onnan vagy tájékozódott?



Nekem egészen pontosan: krákogás az mindig és keményen, orrgaratfolyás és orrdugulás változó mértékben és talán nem egész nap, nem minden körülmények között.

Büfögőroham (komoly! sokat kell büfiznem, társaságban nagyon sz*r.. iskolában ha előjön...), nyelőcsőégés ritkábban és kb. kizárólag stressz hatására, puffadás, hasfájás sűrűbben, megintcsak stressz hatására.


A nátháimból nekem is mindig marad vissza valami, vagy akkora orrdugulás, hogy idegen helyen is (t.i. otthon szokott durvább lenni), vagy még erősebb krákogás, néha egy hétig még a hangomon is érezni. Vagy durvább esetben hónapokig köhögés, na olyankor jártam az orvosokat, akik nem foglalkoztak velem annyira komolyan, mint kellett volna, mindegyik továbbadott, hogy nem az ő kompetenciája, máshol van a baj...

Az a különbség most, hogy használok inhalálógépet, öblítem az orromat, stb... Így azért szerintem jobb lesz.

2012. márc. 16. 20:32
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak utánanéztem.

Nekem is ezek voltak nyáron, krákogás sűrű váladékkal, böfögés, puffadás, gyomorégés, de szerencsére ezek elmúltak a 4 hónapi PPI szedéselután, illetve amikor abbahagytam azután pár nappal, előszőr csak az esti gyógyszert hagytam el, majd a reggelit is és diétáztam. Most már szinte mindent tudok enni.


Ez a hurut most nagyon makacs, már nem vagyok annyira náthás, de még nem múlt el és a felköhögés sem, sőt tegnap már a hangszálamra is ráment, mert kicsit rekedt vagyok. Legalább 10 éve nem voltam náthás, influenzás, előtte amikor igen, egyik sem volt ilyen hosszadalmas.

2012. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Na, akkor lehet, hogy nekem is mégis reflux van.

Mert ugye Neked bizonyítottan, és én is így járok.

Én évente 0-4-szer fázom meg, de inkább a több... Ilyenkor minden házipraktikát be kell vetnem, különben hurutolok én is elhúzódóan, ahogy meséltem már.

2012. márc. 17. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!